"Zagubieni w kosmosie" mają klasyczną czołówkę, którą możecie już zobaczyć

"Zagubieni w kosmosie" (Fot. Netflix)

0

Co prawda netfliksowy serial science fiction zadebiutuje dopiero za tydzień, ale czołówka już jest na YouTube. Zobaczcie, jak wygląda otwarcie "Zagubionych w kosmosie".

Wytwórnia Legendary wrzuciła na YouTube czołówkę nowego serialu Netfliksa i wygląda ona jak trochę tylko unowocześnione otwarcie którejś ze starych produkcji science fiction, oglądanych przez nas w dzieciństwie.

I prawdopodobnie o to właśnie chodziło, bo "Zagubieni w kosmosie" to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60. Akcja toczy się 30 lat w przyszłości, kiedy kolonizacja innych planet stała się już możliwa, a bohaterami są Robinsonowie, rodzina, mająca rozpocząć życie na obcej planecie.

Molly Parker (Jackie Sharp z "House of Cards") i Toby Stephens (kapitan Flint z "Piratów") wcielą się w Maureen i Johna Robinsonów, małżonków, którzy walcząc o bezpieczeństwo rodziny, próbują uratować także swój związek. Mina Sundwall zagra ich córkę Penny, Taylor Russell wcieli się w Judy, z kolei Maxa Jenkinsa zobaczymy w roli najmłodszego członka rodziny, ciekawego świata i wrażliwego Willa Robinsona, który nieoczekiwanie nawiązuje niewytłumaczalną więź z pochodzącym z obcej planety robotem.

Rodzinie Robinsonów będzie towarzyszyć tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa - niepokojąca, charyzmatyczna doktor Smith (Parker Posey) oraz szelmowski i czarujący Don West (Ignacio Serricchio), który wcale nie miał zamiaru zostać mieszkańcem nowej kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na wrogiej planecie.

10-odcinkowy sezon "Zagubionych w kosmosie" pojawi się 13 kwietnia na Netfliksie. A jeśli chcecie zapoznać się bliżej z postacią doktor Smith, pojawił się właśnie nowy zwiastun, poświęcony tylko tej postaci.