6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Killing Eve" (Fot. BBC America)

"Killing Eve" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix zamawia komedię "Dead to Me". Busy Philipps pojawi się w "Unbreakable Kimmy Schmidt". A oprócz tego "Legion" i nie tylko.

1. "Killing Eve" z zamówieniem na 2. sezon. Premiera "Killing Eve" - nietypowego serialu szpiegowskiego napisanego przez Phoebe Waller-Bridge - w niedzielę w USA i w poniedziałek w Polsce na HBO GO. A już teraz telewizja BBC America zamówiła 2. sezon.

2. Busy Philipps pojawi się w "Unbreakable Kimmy Schmidt". Aktorka znajduje się wśród gościnnych gwiazd 4. sezonu. Nie ma informacji, w jakiej roli ją zobaczymy.

3. Netflix zamawia komedię "Dead to Me". Netflix zamówił 10-odcinkowy serial komediowy "Dead to Me", który stworzy Liz Feldman ("2 Broke Girls") wraz z producentami Willem Ferrellem i Adamem McKayem. "Dead to Me" opowie o silnej przyjaźni pomiędzy wdową/wdowcem i wolnym duchem skrywającym szokujący sekret.

4. Serial Reese Witherspoon i Jennifer Aniston ma nową showrunnerkę. Produkcję serialu platformy Apple z Reese Witherspoon i Jennifer Aniston w rolach głównych poprowadzi Kerry Ehrin ("Bates Motel"), która zastąpi Jaya Carsona ("House of Cards").

5. Zapowiedź odcinka "Chapter 10" i dalszej części 2. sezonu "Legionu". Serial możecie oglądać w czwartki o godz. 22:00 na kanale FOX.

6. Zwiastun filmu "Fahrenheit 451". Film telewizyjny "Fahrenheit 451" na podstawie powieści Raya Bradbury'ego będzie mieć premierę w amerykańskim HBO 19 maja. Polskiej daty jeszcze nie ma.

REKLAMA