7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mozart in the Jungle" (Fot. Amazon)

Amazon skasował "Mozart in the Jungle". Netflix skasował "Everything Sucks!". Wiemy, kogo zagra Joan Collins w "American Horror Story". A oprócz tego "The Good Doctor", "NCIS" i nie tylko.

1. Amazon skasował "Mozart in the Jungle". Serial został skasowany po czterech sezonach. To pierwsza duża decyzja Jennifer Salke, nowej szefowej platformy streamingowej. Amazon odchodzi od seriali indie i idzie w kierunku gigantów, jak "Władca Pierścieni".

2. Netflix skasował "Everything Sucks!". Tymczasem Netflix pozbył się po jednym sezonie serialu "Everything Sucks!", opowiadającego o dorastaniu w latach 90.

3. Wiemy, kogo zagra Joan Collins w "American Horror Story". Ryan Murphy zdradził, że 8. sezon "American Horror Story" będzie dziać się "18 miesięcy od dziś". Evan Peters zagra fryzjera, a Joan Collins jego babcię. Trwają także rozmowy z Anjelicą Huston, którą twórcy chcieliby mieć w obsadzie.

4. "Trzy razy ja" od dziś w Comedy Central Family. W sobotę 7 kwietnia o godz. 19:00 na kanale Comedy Central Family startuje serial "Trzy razy ja" ("Me, Myself & I") - opowieść o życiu jednego faceta na przestrzeni 50 lat. Aleksa obserwujemy jednocześnie na trzech różnych etapach życia: jako nastolatka, mężczyznę w średnim wieku oraz jako 65-latka. Najmłodszą wersję gra Jack Dylan Grazer, środkową Bobby Moynihan, a najstarszą John Larroquette. Kolejne odcinki w Comedy Central Family w soboty i niedziele o godz. 19:30.

5. Zmiany w obsadzie "The Good Doctor". Will Yun Lee, Fiona Gubelmann, Christina Chang i Paige Spara będą w stałej obsadzie 2. sezonu. Z kolei Chuku Modu już nie wróci.

6. HBO zamówiło komedię Tiffany Haddish. Tiffany Haddish tworzy dla HBO serial "Unsubscribed", który będzie opowiadał o byciu czarnoskórą kobietą, pięknie i tożsamości.

7. Pauley Perrette żegna się z "NCIS". Aktorka, która opuszcza serial po 15 latach, wrzuciła na Twittera zdjęcia z ostatniego dnia na planie. Ostatnie odcinki z Pauley Perrette widzowie zobaczą 1 i 8 maja.

REKLAMA