6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

FX zamawia adaptację komiksu "Y: The Last Man". Glenn Howerton ma wrócić do "It's Always Sunny in Philadelphia". Zdjęcia z imprezy zaręczynowej Alexa i Jo z "Chirurgów". A oprócz tego "Brooklyn 9-9" i nie tylko.

1. FX zamawia adaptację komiksu "Y: The Last Man". Telewizja FX zamówiła pilot serialowej adaptacji komiksu "Y: The Last Man", opowiadającego o postapokaliptycznym świecie, w którym zostały same kobiety i tylko jeden facet. Produkcję serialu o krótkim tytule "Y" poprowadzą Michael Green ("American Gods") i Aida Mashaka Croal ("Jessica Jones"). Odcinek pilotowy wyreżyseruje Melina Matsoukas ("Insecure").

2. Glenn Howerton ma wrócić do "It's Always Sunny in Philadelphia". Kaitlin Olson powiedziała, że Glenn Howerton powróci jako Dennis w nowym sezonie "It's Always Sunny in Philadelphia". Jego postać ma zostać przedstawiona na nowo i będzie naprawdę zabawnie.

3. Netflix chce kupić firmę billboardową. Po co płacić za wynajem billboardów, skoro można kupić firmę, która jest ich właścicielem? Agencja Reuters donosi, że Netflix chce przejąć za ponad 300 mln dolarów firmę billboardową z Los Angeles. Zakup jest o tyle użyteczny, że mowa o billboardach w bardzo atrakcyjnych miejscach, których wynajęcie potrafi kosztować nawet 140 tys. dolarów za miesiąc.

4. Szef NBC o możliwych kolejnych powrotach seriali. Bob Greenblatt powiedział, że nie powinniśmy się spodziewać powrotu "Przyjaciół" ani "Seinfelda". Ale szansę na powrót w jakiejś formie mają "The Office" i "The West Wing".

5. Melissa i David Fumero razem w "Brooklyn 9-9". Mąż Melissy Fumero pojawi się w dzisiejszym odcinku w roli Vina Stermleya, autora krzyżówek, którego uwielbia serialowa Amy.

6. Zdjęcia z imprezy zaręczynowej Alexa i Jo z "Chirurgów". Impreza została całkiem wycięta z najnowszego odcinka "Chirurgów", ale w TVLine znajdziecie mnóstwo zdjęć.

CAMILLA LUDDINGTON, JUSTIN CHAMBERS

JUSTIN CHAMBERS, CAMILLA LUDDINGTON

REKLAMA