Ekipa "Murphy Brown" znowu razem. Zobaczcie zdjęcie zza kulis nowego sezonu

"Murphy Brown" (Fot. CBS)

0

Nasza ulubiona serialowa dziennikarka z lat 90. tej jesieni powróci i będzie próbowała odnaleźć się w nowym krajobrazie medialnym. Jest już pierwsze zdjęcie ekipy "Murphy Brown" po 20 latach.

Podobnie jak "Roseanne", "Murphy Brown" powróci do telewizji po 20 latach. CBS zamówił na jesień 2018 roku 13 odcinków kontynuacji kultowego sitcomu. W głównej roli ponownie zobaczymy Candice Bergen, a za kulisami dalej będzie rządzić twórczyni serialu, Diane English. Główna bohaterka "Murphy Brown" wciąż będzie dziennikarką, tyle że teraz próbującą odnaleźć się w świecie fake newsów i social mediów, w zupełnie innym klimacie polityczno-kulturowym.

Na pewno powrócą Faith Ford, Joe Regalbuto i Grant Shaud, czyli serialowi Corky Sherwood, Frank Fontana i Miles Silverberg. W roli dorosłego syna Murphy - też dziennikarza - pojawi się Jake McDorman ("Limitless"). Z kolei Nik Dodani ("Atypowy") dostał stałą rolę szefa działu social media w programie, gdzie pracuje bohaterka. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć wszystkich oprócz McDormana.

Oryginalny serial był emitowany w latach 1988 - 1998.