Michael C. Hall wraca na mały ekran w thrillerze "Safe". Mamy pierwszą zapowiedź i zdjęcia

"Safe" (Fot. Netflix)

0

Osobista tragedia, mroczne sekrety i prawda, która może zburzyć życie idealnej społeczności. Oto "Safe", nowy serial Netfliksa i Canal+, w którym główną rolę gra Michael C. Hall.

Znany z roli "Dextera" aktor wcieli się tutaj w Toma, chirurga dziecięcego i ojca samotnie wychowującego dwie nastolatki. Poznamy go rok po osobistej tragedii, gdy wciąż pogrążony w żałobie po śmierci żony - Rachel - stara się poukładać na nowo życie wśród rodziny i przyjaciół. Zaginięcie starszej córki w tajemniczych okolicznościach znów postawi jednak wszystko na głowie, a Tom odkryje, że tak naprawdę nic nie wie o swoich najbliższych.

Nie będą to jedyne sekrety, bo od tych w "Safe" będzie się aż roić. Nic w tym dziwnego, ponieważ nowy serial będący koprodukcją Netfliksa i Canal+ to dzieło Harlana Cobena, autora popularnych kryminałów. Można się zatem spodziewać mnóstwa tajemnic, które powoli będą wychodzić na światło dzienne, odsłaniając prawdę o wydarzeniach, do jakich doszło w noc śmierci Rachel i doprowadzając do rozłamu w na pozór spokojnej i zamkniętej społeczności.

Serial, którego scenarzystą jest Danny Brocklehurst ("The Five") ma liczyć 8 odcinków, a oprócz Michaela C. Halla w obsadzie znajdują się m.in. Amanda Abbington ("Sherlock"), Hannah Arterton ("The Five"), Emmett J Scanlan ("The Fall"), Marc Warren ("Snatch"), Nigel Lindsay ("Wiktoria") i Audrey Fleurot ("Nietykalni"). Premiera jeszcze w 2018 roku.

safe5

safe6

safe7

safe4

safe2

safe9

safe3

safe8

safe1