Po której jesteś stronie? "3%" - zobaczcie pełny zwiastun 2. sezonu serialu Netfliksa

"3%" (Fot. Netflix)

0

Dystopia rodem z Brazylii wraca z 2. sezonem, w którym świat będzie podzielony jeszcze bardziej, niż do tej pory, a bohaterowie znajdą się po dwóch stronach barykady.

"3%" - tyle wynosi odsetek uprzywilejowanych ludzi, którzy po przejściu serii wymagających testów trafiają na rajską Wyspę, podczas gdy reszta gnieździ się na stałym lądzie przypominającym jeden wielki slums. Tak wygląda przyszłość w brazylijskim serialu Netfliksa, który niedługo powróci z 2. sezonem. Jego pełny zwiastun zapowiada nie tylko wyraźne poszerzenie znanego nam świata, ale także znacznie większe stawki.

Wszystko dlatego, że grupa bohaterów, których poznaliśmy poprzednio, została rozdzielona - część trafiła na Wyspę, inni musieli wrócić do życia w ubóstwie. Wkrótce spotkają się ponownie, tym razem jednak stojąc po przeciwnych stronach barykady w walce pomiędzy władzą, a terrorystyczną organizacją zwaną Celem, której stawką będzie los całej ludzkości. Czy Michele, Fernando, Joana i Rafael będą mogli sobie zaufać?

Twórcą serialu jest Pedro Aguilera, a w głównych rolach zobaczymy ponownie Biancę Comparato, Michela Gomesa, Vanezę Oliveirę, Rodolfo Valente i João Miguela. Premiera 2. sezonu "3%" na Netfliksie 27 kwietnia.