"Preacher" wraca w czerwcu - data premiery i pierwsze zdjęcia z 3. sezonu

"Preacher" (Fot. AMC)

Jeżeli stęskniliście się za najbardziej kozackim kaznodzieją z Teksasu, wiedzcie, że latem do nas wróci. Pojawiły się pierwsze zdjęcia i krótki opis 3. sezonu "Preachera", wraz z datą premiery.

Serwis Deadline donosi, że amerykańska premiera 3. sezonu "Preachera" będzie mieć miejsce 24 czerwca. Na razie nie mamy potwierdzenia polskiej daty premiery, ale jeśli nic się nie zmieni w porównaniu z rokiem poprzednim, nowe odcinki będą pojawiać się na Amazonie dzień po USA.

Na pewno za to wiemy, że w 3. sezonie Jesse Custer (Dominic Cooper) zmuszony będzie powrócić do miejsca, którego cały czas unikał: do domu. On, a także jego była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) i wampir Cassidy (Joseph Gilgun) wrócą do Angelville w Luizjanie, gdzie nasz pastor się wychował. Czekać na nich będą dawne urazy i śmiertelne zobowiązania. Z pomocą przyjaciół - i paru wrogów - Jesse będzie musiał uciec przed przeszłością, bo zależeć będzie od tego przyszłość świata.

W 3. sezonie "Preachera" pojawią się także Ian Coletti, Graham McTavish, Pip Torrens, Julie Ann Emery, Malcolm Barrett oraz Betty Buckley i Colin Cunningham, którzy dołączyli do stałej obsady. Z kolei Jeremy Childs, Liz McGreever, Jonny Coyne, Adam Croasdell i Prema Cruz będą grać role powracające. Poniżej możecie zobaczyć kilka nowych zdjęć z serialu.

Preacher01

preacher02

preacher03

REKLAMA