6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

T.J. Miller w "Dolinie Krzemowej" (Fot. HBO)

T.J. Miller aresztowany za fałszywy alarm bombowy. Martin Donovan pojawi się w "Wielkich kłamstewkach". Nominacje do nagród Peabody za 2017 rok. A oprócz tego "30 Rock" i nie tylko.

1. Nominacje do nagród Peabody za 2017 rok. Na liście nominowanych znajdują się m.in. "Opowieść podręcznej", "Halt and Catch Fire", "The Good Place", "Legion" i "The Marvelous Mrs. Maisel".

2. T.J. Miller aresztowany za fałszywy alarm bombowy. Aktor, który występował w poprzednich sezonach "Doliny Krzemowej", został aresztowany w marcu, po tym jak zadzwonił na policję i doniósł, że w pociągu, którym jedzie, jest bomba - w torbie pasażerki siedzącej obok. Policja potraktowała sprawę bardzo poważnie, wskazany pociąg został ewakuowany i przeszukany. Bomby nie było, a znajdującego się "pod wpływem" T.J. Millera znaleziono w zupełnie innym pociągu, jak kłócił się z kobietą siedzącą w rzędzie obok. Aktor został aresztowany i wypuszczony za kaucją. Grozi mu do 5 lat więzienia.

3. Martin Donovan pojawi się w "Wielkich kłamstewkach". Znany m.in. z "Trawki" aktor zagra ojca Bonnie (Zoe Kravitz) w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". Rola będzie powracająca. W matkę Bonnie wcieli się z kolei Crystal Fox.

4. Jest szansa na powrót "30 Rock". Jane Krakowski powiedziała, że pojawiły się rozmowy na temat powrotu "30 Rock" i że byłoby to spełnienie marzeń. Nie ma jednak w tym momencie konkretnych planów.

5. Nowe twarze w 2. sezonie "I’m Dying Up Here". Do obsady komedii telewizji Showtime dołączyli Dana Gould ("Stan Against Evil") Beau Mirchoff ("Awkward") - obu zobaczymy w rolach powracających.

6. CW podało daty letnich premier i finałów. 10 lipca wystartuje nowy serial science fiction "The Outpost", a 11 lipca prawniczy dramat "Burden of Truth" z Kristin Kreuk ("Smallville") w roli głównej. 14 czerwca finał będzie mieć "Life Sentence", a 18 czerwca - "Supergirl".

REKLAMA