7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Sacha Baron Cohen jako Borat

0

AMC tworzy serial na podstawie powieści "NOS4A2". Tig Notaro w obsadzie "Star Trek: Discovery". Filmowy Borat zagra słynnego izraelskiego szpiega w nowym serialu. A oprócz tego "Colony", "Black Lightning" i nie tylko.

1. AMC tworzy serial na podstawie powieści "NOS4A2". Telewizja AMC zamówiła kolejny serialowy horror - "NOS4A2" oparte na książce Joego Hilla. To historia Vic McQueen, młodej artystki, która odkrywa, że ma moc, która pozwala jej wyśledzić nieśmiertelnego Charliego Manxa, karmiącego się duszami dzieci (i jeżdżącego autem o rejestracji NOS4A2). Vic staje w nim szranki, ale musi uważać, żeby nie paść jego ofiarą. Serial dostał od razu zamówienie dla całego 10-odcinkowego sezonu. A stworzy go Jami O’Brien ("Fear The Walking Dead", "Hell On Wheels").

2. Tig Notaro w obsadzie "Star Trek: Discovery". Tig Notaro pojawi się gościnnie w 2. sezonie "Star Trek: Discovery" w roli szefowej ekipy inżynierów USS Hiawatha.

3. Powiększa się obsada 3. sezonu "Colony". Do obsady "Colony" dołączyli Peyton List, Wayne Brady, Graham McTavish i Waleed Zuaiter.

4. Sacha Baron Cohen w nowym serialu Netfliksa i francuskiej telewizji. Sacha Baron Cohen zagra w serialu limitowanym "The Spy", który powstaje we współpracy telewizji OCS i Netfliksa. Dawnego Borata zobaczymy w głównej roli - legendarnego izraelskiego szpiega Eli Cohena, którego spotkamy w latach 60. w Damaszku. Skuteczna działalność Cohena w Syrii pomogła ukształtować dzisiejszy Bliski Wschód, ale dla samego Cohena zakończyła się tragicznie.

5. Drugi odcinek "Terroru" dziś wieczorem w AMC Polska. W 2. odcinku "Terroru" zobaczycie, jak marynarze witają wiosnę, a wraz z nią nadzieję, że statki popłyną dalej. Sir John Franklin wysyła dwie ekipy na zwiady w poszukiwaniu otwartej wody. Niestety, nie ma dobrych wieści, a dodatkowo jedna z grup dokonuje niepokojącego odkrycia i staje się przedmiotem zainteresowania bezwzględnego drapieżnika. Odcinek będziecie mogli zobaczyć w AMC Polska dziś - w czwartek 12 kwietnia o godz. 22:00. A przed nim, o godz. 21:05, AMC pokaże powtórkę 1. odcinka.

6. Zapowiedź finału "Black Lightning". 1. sezon "Black Lightning" zakończy się 17 kwietnia odcinkiem "Shadow of Death: The Book of War".

7. John Mulaney w zapowiedzi "Saturday Night Live". Komik będzie gospodarzem programu w najbliższą sobotę.