10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

"Jessica Jones" z zamówieniem na 3. sezon. HBO zamawia kolejne sezony "Doliny Krzemowej" i "Barry'ego". James Norton odejdzie z "Grantchester" po 4. sezonie. A oprócz tego "Ray Donovan", "Broad City" i nie tylko.

1. "Jessica Jones" z zamówieniem na 3. sezon. Netflix zamówił 3. sezon "Jessiki Jones". 2. sezon zadebiutował w Dzień Kobiet.

2. HBO zamawia kolejne sezony "Doliny Krzemowej" i "Barry'ego". "Barry" powróci z 2. sezonem, a "Dolina Krzemowa" z 6. sezonem.

3. Zapowiedź i data premiery 2. sezonu "Claws". Serial wróci 10 czerwca z 2. sezonem. Do obsady dołączy m.in. Franka Potente.

4. "Broad City" zakończy się po 5. sezonie. Comedy Central ogłosiło, że 5. sezon "Broad City" będzie ostatni. Serial powróci w przyszłym roku, a ponadto Abbi Jacobson i Ilana Glazer podpisały kontrakt na kolejne seriale, które stworzą dla Comedy Central.

5. James Norton odejdzie z "Grantchester" po 4. sezonie. "Grantchester" dostał zamówienie na 4. sezon. Jeśli serial będzie później kontynuowany, to już bez Jamesa Nortona, który zapowiedział odejście.

6. Daty majowych finałów seriali ABC. 19 kwietnia zakończy się "Skandal", 18 maja "Once Upon a Time", a 22 maja "The Middle" i 10. sezon "Roseanne". Pełna lista majowych finałów ABC tutaj.

7. Susan Sarandon w 6. sezonie "Raya Donovana". Susan Sarandon powróci do "Raya Donovana" i będzie w stałej obsadzie 6. sezonu.

8. "Loudermilk" z zamówieniem na 2. sezon. Komedia "Loudermilk" telewizji Audience Network wróci tej jesieni z 2. sezonem.

9. John Mulaney i Jack White w nowych zapowiedziach "Saturday Night Live". Mulaney poprowadzi "SNL" już jutro.

10. "Nigdy cię tu nie było" od dziś w polskich kinach. Skoro dziś piątek, to zapraszamy Was do kina. Na polskie ekrany wchodzi film "Nigdy cię tu nie było", w którym Joaquin Phoenix gra faceta z mroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, mężczyzna podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

REKLAMA