6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"On My Block" (Fot. Netflix)

"On My Block" z zamówieniem na 2. sezon. Kyle Chandler w jednej z głównych ról w "Catch-22". "This Is Us" i "Brooklyn 9-9" z nagrodami GLAAD. A oprócz tego "The Good Fight", "NCIS" i nie tylko.

1. "NCIS" z zamówieniem na 16. sezon. Telewizja CBS zamówiła 16. sezon "NCIS", po tym jak Mark Harmon podpisał nowy kontrakt.

2. Kyle Chandler w jednej z głównych ról w "Catch-22". Kyle Chandler zagra pułkownika Cathcarta, czyli rolę, którą początkowo miał grać George Clooney. Tymczasem Clooney, który ma mnóstwo pracy jako reżyser i producent serialu, wcieli się w Scheisskopfa.

3. "On My Block" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix zamówił 2. sezon "On My Block" zaledwie miesiąc po premierze serialu.

4. "This Is Us" i "Brooklyn 9-9" z nagrodami GLAAD. "This Is Us" zostało nagrodzone przez społeczność LGBTQ jako najlepszy serial dramatyczny, a "Brooklyn 9-9" jako najlepszy serial komediowy. Z kolei "Master of None" dostał nagrodę za najlepszy odcinek - "Thanksgiving". Listę zwycięzców w kategoriach serialowych, razem z nominacjami, znajdziecie tutaj.

5. Zwiastun finału "Skandalu". "Skandal" zakończy się 19 kwietnia, finał serialu nosi tytuł "Over a Cliff".

6. Margo Martindale i impeachment prezydenta Trumpa w "The Good Fight". Serwis TVLine wrzucił klip z nowego odcinka "The Good Fight", w którym powróci Margo Martindale i na pierwszy plan znów wyjdzie polityka.

REKLAMA