7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Atlanta" (Fot. FX)

"Atlanta" wróci w maju na FOX Comedy. Nowy sezon "Szaleję za tobą" coraz bliżej. HBO zamawia pilot komedii Phoebe Waller-Bridge. A oprócz tego "Luke Cage", "Bad Boys" i nie tylko.

1. "Atlanta" w maju na FOX Comedy. 2. sezon "Atlanty" wystartuje na kanale FOX Comedy w sobotę 19 maja o godz. 23:50. Serial będzie emitowany w soboty o 23:50 po dwa odcinki naraz.

2. A do tego kolejne sezony "Speechless" i "Family Guya". Również 19 maja, tyle że o godz. 22:00, na FOX Comedy rozpocznie się emisja 15. sezonu "Family Guya" (po cztery odcinki naraz). Z kolei w niedzielę 27 maja o godz. 16:00 wystartuje na FOX Comedy 2. sezon "Speechless" ("Nie ma mowy"), który będzie pokazywany po dwa odcinki naraz.

3. Donald Glover wystąpi w "Saturday Night Live". 5 maja twórca "Atlanty" pojawi się w "Saturday Night Live" nie tylko jako gospodarz, ale i gość muzyczny (pod pseudonimem Childish Gambino).

4. Antonique Smith w 2. sezonie "Luke'a Cage'a". Aktorka i wokalistka Antonique Smith zagra detektyw Nandi Tyler, nową postać w marvelowskiej rodzinie.

5. Nowy sezon "Szaleję za tobą" coraz bliżej. Jak donosi EW.com, Paul Reiser i Helen Hunt podpisali kontrakty na występy w nowej serii sitcomu "Szaleję za tobą", który powróci do telewizji po 20 latach.

6. Pilot spin-offu "Bad Boys" ma już tytuł. Serial NBC, w którym grają Gabrielle Union i Jessica Alba, został zatytułowany "L.A.'s Finest".

7. HBO zamawia pilot komedii Phoebe Waller-Bridge. Twórczyni "Fleabag" napisze, a także zagra jedną z ról w romantycznym thrillerze "Run". Serial, opowiadający o dwójce byłych kochanków, którzy kiedyś sobie obiecali, że uciekną razem, jeśli któreś z nich wyśle SMS-a o treści RUN, dostał zamówienie od HBO, na razie tylko na odcinek pilotowy.

REKLAMA