Shogun World i inne atrakcje. HBO wypuściło opisy odcinków 2. sezonu "Westworld"

"Westworld" (Fot. HBO)

0

Pojawiły się opisy odcinków 2. sezonu "Westworld" i najwięcej wyjaśnia ten, który jest napisany... po japońsku. Co powiecie na wizytę w parku z samurajami?

"Westworld" to kolejny - m.in. po "Legionie" i "Grze o tron" - serial, który postanowił zainspirować się słynnymi enigmatycznymi opisami "Mad Men". HBO wypuściło opisy odcinków 2. sezonu, mówiące mniej więcej tyle co "Don Draper wpada na pomysł".

Z piątki opisów, które się pojawiły - wraz z nazwiskami scenarzystów i reżyserów odcinków - największy spoiler zawiera ten, który jest napisany po japońsku. Dzięki niemu wiemy, że w 5. odcinku zobaczymy Shogun World. Powodzenia w próbach rozszyfrowania pozostałej czwórki.

Sezon 2, odcinek 1 - "Journey into Night". Opis: "Spektakl kukiełkowy się zakończył, idziemy po ciebie i resztę takich jak ty. Witajcie z powrotem w Westworld". Scenariusz: Lisa Joy i Roberto Patino, reżyseria: Richard J. Lewis.

Sezon 2, odcinek 2 - "Reunion". Opis: "Może zacznijmy od początku?". Scenariusz: Carly Wray i Jonathan Nolan, reżyseria Vincenzo Natali.

Sezon 2, odcinek 3 - "Virtù e Fortuna". Opis: "Jest piękno w tym, kim jesteśmy. Czy nie powinniśmy także próbować przeżyć?". Scenariusz: Roberto Patino i Ron Fitzgerald, reżyseria Richard J. Lewis.

Sezon 2, odcinek 4 - "The Riddle of the Sphinx". Opis: "Czy to jest teraz? Jeśli patrzysz do przodu, patrzysz w złym kierunku". Scenariusz Gina Atwater i Jonathan Nolan, reżyseria Lisa Joy.

Sezon 2, odcinek 5 - "Akane No Mai" Opis: "ショーグン・ワールドへようこそ (Witajcie w Shogun World)". Scenariusz: Dan Dietz, reżyseria Craig Zobel.

2. sezon "Westworld" startuje 23 kwietnia w HBO i HBO GO.