6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Matt Damon jako Jason Bourne

0

USA Network zamawia prequel "Bourne'a" i jeszcze trzy seriale. Christina Aguilera wystąpi w "Carpool Karaoke". Powstanie telewizyjny reboot filmu "Bumerang". A oprócz tego "Shooter" i nie tylko.

1. USA Network zamawia prequel "Bourne'a" i jeszcze trzy seriale. Telewizja USA Network zamówiła cztery piloty nowych seriali: osadzone w CIA "Treadstone", prequel filmów o Jasonie Bourne'ie od Tima Kringa ("Heroes"), opowiadający o programie, którego częścią był agent grany przez Matta Damona; thriller kryminalny "Erase", w którym Dennis Leary zagra gliniarza zmagającego się z chorobą Alzheimera; pulpowy thriller "Briarpatch", którego twórcą jest Sam Esmail ("Mr. Robot") i serial "Dare Me" o brutalnym świecie cheerleaderek, który tworzą Peter Berg razem z Michaelem Lombardo, byłym szefem programowym HBO.

2. Christina Aguilera wystąpi w "Carpool Karaoke". Christina Aguilera pojawi się w "The Late Late Show Carpool Karaoke Primetime Special", które zostanie pokazane 23 kwietnia.

3. Teaser 3. sezonu "Shootera". Serial wraca 21 czerwca.

4. Powstanie telewizyjny reboot filmu "Bumerang". Film z 1992 roku z Eddiem Murphym doczeka się swojej serialowej wersji. Stacja BET zamówiła od razu cały 10-odcinkowy sezon.

5. Australijski serial "Facet od serca" w Kino TV. 17 kwietnia o godz. 21:00 na kanale Kino TV wystartuje australijski serial "Facet od serca" (oryginalne tytuły są dwa: "The Heart Guy" albo "Doctor Doctor"). Rodger Corser gra kardiochirurga z Sydney, którego życie się zmienia, kiedy po incydencie na imprezie trafia do małego miasteczka, zaczyna pracę jako internista i musi zacząć wszystko od nowa.

6. Nowy klip z serialu "Marvel’s Cloak & Dagger". Młodzieżowa produkcja startuje 7 czerwca.