Ian Somerhalder z główną rolą w "V-Wars" Netfliksa. Tak, to kolejny wampirzy serial!

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

Serialowy Damon Salvatore z "Pamiętników wampirów" zagra kolejną rolę, która będzie wymagała obcowania ze sztuczną krwią. Tyle że tym razem w mroczniejszej wersji i na Netfliksie.

Nieco ponad rok po zakończeniu "Pamiętników wampirów" Ian Somerhalder dostał główną rolę w nowym serialu Netfliksa. Jak donosi The Hollywood Reporter, streamingowy gigant zamówił 10-odcinkowy sezon "V-Wars", serialowej adaptacji powieści graficznej od IDW, której autorem jest Jonathan Maberry.

To historia o tym, jak tajemniczy wirus zaczyna przemieniać ludzi w krwiożerczych drapieżników, aż świat staje się areną wojny pomiędzy ludźmi i wampirami. Somerhalder wcieli się w Luthera Swanna, doktora, którego najlepszy przyjaciel, Michael Fayne, zostaje zarażony wirusem i staje się potężnym liderem wampirzego podziemia. Główny bohater "V-Wars" będzie próbował odkryć, co stoi za zarazą, i jednocześnie uratować kumpla.

Showrunnerami serialu będą William Laurin i Glenn Davis, twórcy "1-800-Missing", a reżyserem Brad Turner ("24 godziny"). Informacji o dacie premiery na razie nie ma, ale prawdopodobnie zobaczymy "V-Wars" dopiero w przyszłym roku.

REKLAMA