Wesele w "The Big Bang Theory" coraz bliżej. Znamy listę gości Amy i Sheldona - jest nawet Luke Skywalker!

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

W finale 11. sezonu "The Big Bang Theory" pojawią się wielkie nazwiska, z Markiem Hamillem i Kathy Bates na czele. I nic dziwnego, bo okazja jest naprawdę wyjątkowa.

Sheldon Cooper się żeni! Dziesięć lat temu to byłby pewnie najdziwniejszy serialowy spoiler świata, dziś to naturalna konsekwencja tego, co się działo przez ostatnie sezony w "The Big Bang Theory". CBS oficjalnie już potwierdził, że wesele najbardziej ekscentrycznego serialowego geeka i specjalistki od mózgów, dr Amy Farrah Fawler, odbędzie się w finale 11. sezonu, zaplanowanym na 10 maja.

Opublikowano także listę gości, na której nie brakuje dawno/nigdy niewidzianych członków rodziny i znanych nazwisk z telewizji i kina. Przede wszystkim w sitcomie CBS wystąpi kolejna ikona z "Gwiezdnych wojen" - Mark Hamill, czyli Luke Skywalker we własnej osobie. Nie wiadomo, w jakim charakterze się pojawi, ale prawdopodobnie zagra po prostu samego siebie, tak jak wcześniej James Earl Jones i Carrie Fisher. Amerykańskie media zgadują, że może on poprowadzić ceremonię ślubną.

Poza tym wpadną Kathy Bates (ostatnio widziana w "Disjointed", które z "The Big Bang Theory" łączy osoba twórcy, Chucka Lorre'a), Lauren Lapkus, Teller (połowa duetu Penn & Teller) i Jerry O'Connell (jako Georgie, starszy brat Sheldona). Powrócą natomiast John Ross Bowie (jako Barry Kripke), Courtney Henggeler (Missy, siostra Sheldona, którą poprzednio widzieliśmy w odcinku "The Porkchop Indeterminacy" z 1. sezonu), Laurie Metcalf (mama Sheldona), Brian Posehn (Bert) i Will Wheaton (jako on sam).

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nikt nie ucieknie sprzed ołtarza, w 12. sezonie Raj (Kunal Nayaar) będzie jedynym kawalerem w "The Big Bang Theory".

REKLAMA