Tak śpiewa i tańczy ekipa "Riverdale" - zobaczcie klipy z odcinka musicalowego

"Riverdale" (Fot. CW)

0

W "Riverdale" wreszcie nadszedł ten czas, kiedy bohaterowie nie tylko wystawią na scenie musical, ale i będą śpiewać podczas wykonywania zwykłych czynności. Mamy dwa klipy z odcinka "A Night to Remember".

Dziś wieczorem w USA i jutro rano na Netfliksie pojawi się "A Night to Remember" - pierwszy muzyczny odcinek "Riverdale". Zobaczymy w nim "Carrie: The Musical", który zostanie wystawiony w Riverdale High. Tytułową postać zagra Cheryl Blossom, a jej matkę Alice Cooper. Veronica Lodge wcieli się w główny czarny charakter - Chris Hargensen. Betty Cooper i Archie Andrews zagrają złotą parę, Sue Snell i Tommy'ego Rossa. Josie McCoy sportretuje nauczycielkę WF-u, pannę Gardner.

Reżyserować przedstawienie będzie Kevin Keller z pomocą Fangsa, z kolei Jughead nakręci dokument pokazujący kulisy produkcji. Cole Sprouse zarzekał się, że śpiewać nie będzie i słowa dotrzymał. Ale reszta obsady czuje się świetnie w klimatach musicalowych.

Warner Bros. TV wypuścił na YouTube dwa pierwsze klipy, w których ekipa "Riverdale" wykonuje "In" oraz "A Night We’ll Never Forget". W tym pierwszym widzimy, jak wszyscy ze śpiewem na ustach szykują się do szkoły i spotykają się na scenie, w tym drugim mamy z kolei kulisy przygotowań do II aktu szkolnego musicalu.

Na musicalu atrakcje jednak się nie skończą. Jak mówi opis odcinka, w "A Night to Remember" Cheryl udowadnia, że zasługuje na rolę Carrie White, ale sprawy skręcają w niebezpiecznym kierunku, kiedy ktoś jej zaczyna grozić w anomimowym liście. Jughead, obok kręcenia dokumentu zza kulis "Carrie: The Musical", zajmuje się rozwiązywaniem tajemnicy stojącej za listem, a tymczasem Cheryl musi jeszcze stawić czoła swojej matce.

W tym samym czasie wzmagają się napięcia pomiędzy Betty i Veronicą, zaś Alice ogłasza, że weźmie udział w musicalu, żeby spędzić więcej czasu z córką.