Jakie dramaty będą w finale 14. sezonu "Chirurgów"? Ellen Pompeo ostrzega fanów w dwóch słowach

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Jakie atrakcje przygotowała Shonda Rhimes w finale 14. sezonu "Chirurgów"? Ellen Pompeo odpowiedziała w dwóch krótkich słowach na fanowskie pytanie.

Finał 14. sezonu "Chirurgów" przede wszystkim oznacza odejście dwóch aktorek, które grały w serialu od lat. 17 maja 2018 roku Jessica Capshaw i Sarah Drew - czyli Arizona i April - zakończą swoją przygodę ze szpitalem w Seattle, ale to zapewne nie jest koniec dramatów przygotowanych przez Shondę Rhimes.

Na fanowską prośbę o opisanie tegorocznego finału w trzech słowach Ellen Pompeo odpowiedziała, że może to zrobić nawet w dwóch: not easy. Czyli - jak łatwo można było przewidzieć - to nie będzie spokojny odcinek.

Czy to oznacza, że w serialowym Seattle znów dojdzie do jakiejś katastrofy i powinniśmy zacząć się poważnie obawiać o losy Arizony i April? Nie byłby to pierwszy raz, kiedy popularna postać z "Chirurgów" została uśmiercona w finale. Po 13 sezonach lista ofiar jest już długa i możliwe, że jedna z pań do niej dołączy (trudniej sobie wyobrazić, że zginą obie).

Finał 14. sezonu "Chirurgów", który nosi tytuł "All of Me", zostanie pokazany 17 maja. Scenariusz napisała Krista Vernoff, reżyserką jest Debbie Allen.

Last table read... so much Love for all of these beautiful people...

Post udostępniony przez Sarah Drew (@thesarahdrew)

REKLAMA