7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

Claire Danes potwierdza koniec "Homeland" po 8. sezonie. Netflix kasuje "Seven Seconds". Wiemy, kto będzie bohaterem 3. sezonu "Geniusza". A oprócz tego zamówienia CBS, "Taken" i nie tylko.

1. Claire Danes potwierdza koniec "Homeland" po 8. sezonie. Claire Danes potwierdziła w rozmowie z Howardem Sternem, że 8. sezon to dla niej koniec "Homeland". Aktorka ogłosiła także, że jest w ciąży - nie będzie to jednak miało wpływu na serial, bo zdjęcia zaczną się dopiero pod koniec roku. O bliskim końcu "Homeland" wcześniej mówił showrunner Alex Gansa. Wciąż jednak nie ma oficjalnego potwierdzenia od telewizji Showtime, że 8. sezon rzeczywiście będzie finałowy.

2. Netflix kasuje "Seven Seconds". Netflix ogłosił, że nie będzie 2. sezonu "Seven Seconds". Zdaniem przedstawicieli streamingowego giganta 1. sezon to kompletna, zamknięta historia.

3. Wiemy, kto będzie bohaterem 3. sezonu "Geniusza". Telewizja National Geographic ogłosiła, że bohaterką 3. sezonu "Geniusza" będzie żyjąca w latach 1797–1851 Mary Shelley, autorka "Frankensteina", a także intelektualistka, feministka, żona romantycznego poety Percy'ego Bysshe Shellea i matka, której trójka dzieci (z czworga) zmarła.

4. "Taken" wyrzucone z ramówki NBC. 2. sezon "Taken" wyleciał z ramówki NBC. Serial został przeniesiony na lato i na dodatek na sobotę. Powrót zaplanowany jest na 26 maja.

5. CBS zamawia kolejne sezony 11 produkcje. Zamówienie na sezon 2018/2019 otrzymały następujące tytuły: "Hawaii Five-0" (sezon 9), "MacGyver" (sezon 3), "Blue Bloods (sezon 9), "Bull" (sezon 3), "Madam Secretary" (sezon 5), "NCIS: Los Angeles" (sezon 10), "NCIS: New Orleans" (sezon 5), "Survivor" (sezony 37 i 38), "The Amazing Race" (sezon 31), "48 Hours" (sezon 31) i "60 Minutes" (sezon 51). Wcześniej już zamówiono kolejne sezony "The Big Bang Theory", "Young Sheldon", "Mom", "NCIS", "SEAL Team" i "S.W.A.T.".

6. Amy Schumer i Tina Fey poprowadzą "Saturday Night Live". Panie będą gospodyniami dwóch ostatnich odcinków 43. sezonu, które zostaną pokazane odpowiednio 12 i 19 maja.

7. "Terror" dziś wieczorem w AMC Polska. 19 kwietnia o godz. 22:00 AMC wyemituje 3. odcinek serialu "Terror" (powtórka 26 kwietnia o 21:05). W obliczu obecności "tego czegoś na lodzie" i braku oznak letniej odwilży, kapitan Francis Crozier stara się przekonać przywódcę wyprawy, że konieczne jest wysłanie grupy ratunkowej na kanadyjski stały ląd, by powiadomić świat o sytuacji, w jakiej znajduje się ekspedycja. Autorem scenariusza do odcinka zatytułowanego "The Ladder" jest Gina Welch, a reżyserem Sergio Mimica-Gezzan. O godz. 21:05, tuż przed premierą 3. odcinka, będziecie mogli zobaczyć powtórkę 2. odcinka.

REKLAMA