6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

Zapowiedź pożegnania Rachel i Mike'a w "Suits". Amazon Prime Video ma już 100 mln klientów. "Wersal. Prawo krwi" powraca do Canal+. A oprócz tego "Murphy Brown" i nie tylko.

1. Amazon Prime Video ma już 100 mln klientów. Netflix w tym tygodniu ogłosił przekroczenie 125 mln klientów. A tymczasem Amazon poinformował, że jego serwis Prime Video ma 100 mln klientów na całym świecie.

2. "Wersal. Prawo krwi" powraca do Canal+. 3. sezon wystartuje 10 maja o godz. 21:00.

3. Zapowiedź finału 7. sezonu "Suits". Serial opuszczają Meghan Markle i Patrick J. Adams, a poniżej możecie zobaczyć, jak będzie wyglądać pożegnanie z tą dwójką.

4. "Living Biblically" wyrzucone z ramówki. Koniec "Living Biblically" już jest bliski. Sitcom wyleciał z ramówki CBS i został zastąpiony przez powtórki "The Big Bang Theory".

5. Tyne Daly dołącza do obsady "Murphy Brown". Tyne Daly zagra Phyllis, siostrę Phila, która przejęła po jego śmierci bar, do którego chodzą główni bohaterowie.

6. CBS All Access podaje datę premiery serialu "Strange Angel". Nowy serial CBS All Access, którego bohaterem jest Jack Parsons, startuje 14 czerwca.

REKLAMA