6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" z zamówieniem na 15. sezon. "Ash vs Evil Dead" skasowane. Aktorka ze "Smallville" aresztowana za udział w handlu ludźmi. A oprócz tego spin-off "Synów Anarchii" i nie tylko.

1. "Chirurdzy" z zamówieniem na 15. sezon. ABC zamówiło 15. sezon "Chirurgów" - i tym samym medyczny tasiemiec stał się najdłużej emitowanym serialem tej stacji, pokonując sitcom "The Adventures of Ozzie and Harriett" z 1952 roku, który przetrwał 14 sezonów.

2. Carla Gugino w nowym serialu Cinemax. Carla Gugino zagra złodziejkę Daisy "Jett" Kowalski w nowym serialu Cinemax, zatytułowanym "Jett". Serial dostał zamówienie dla całego sezonu. Twórcą jest Sebastian Gutierrez ("Snakes on a Plane").

3. Niemiecki serial "Szpieg D'83" w TVP 2. "Szpieg D'83" (czyli "Deutschland 83") to osadzony w latach 80. serial o tym, jak agenci Stasi inwigilowali RFN. Kolejne odcinki w TVP2 w czwartki o godz. 20:45 (premiera była 19 kwietnia), a także na VoD TVP.

4. Gino Vento w spin-offie "Synów Anarchii". Gino Vento ("The Deuce") dostał rolę powracającą w "Mayans MC".

5. Aktorka ze "Smallville" aresztowana za udział w handlu ludźmi. Allison Mack, która grała Chloe Sullivan przez 10 sezonów "Smallville", została aresztowana w piątek. Grozi jej od 15 lat więzienia do dożywocia za udział w handlu żywym towarem i zmuszanie ludzi do prostytucji.

6. "Ash vs Evil Dead" skasowane. Telewizja Starz skasowała "Ash vs Evil Dead" po 3 sezonach. To oznacza, że 29 kwietnia zobaczymy finał całości.

REKLAMA