6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Benedict Cumberbatch krytykuje Martina Freemana za wypowiedź o fanach "Sherlocka". "Roseanne" najchętniej oglądanym serialem w USA. "Geniusz: Picasso" dziś w National Geographic. A oprócz tego "Family Guy" i nie tylko.

1. Benedict Cumberbatch krytykuje Martina Freemana za wypowiedź o fanach "Sherlocka". Martin Freeman przyznał ostatnio, że stracił entuzjazm do "Sherlocka", bo ogromne oczekiwania i presja fanów zepsuły serial. Co na to Benedict Cumberbatch? "To trochę żałosne, jeśli tyle wystarczy, żeby przestać chcieć ogarniać rzeczywistość. Bo czym są oczekiwania? Nie wiem. Niekoniecznie się z tym zgadzam" - powiedział odtwórca roli Sherlocka w rozmowie z "The Telegraph". Aktor dodał, że widzi, jaki jest poziom presji i fanowskiej obsesji dotyczącej "Sherlocka", ale aż tak go to nie dotyka.

2. "Roseanne" najchętniej oglądanym serialem w USA. "Roseanne", która ma oglądalność na poziomie 23,3 mln/6,7, wypada lepiej od "The Big Bang Theory" i "This Is Us", pokonała także finał "The Walking Dead".

3. "Geniusz: Picasso" dziś wieczorem w National Geographic. W niedzielę 22 kwietnia o godz. 21:00 na kanale National Geographic startuje "Geniusz: Picasso" - 2. sezon antologii o największych umysłach w historii świata z Antonio Banderasem w roli Picassa. Tutaj znajdziecie 10 powodów, dla których warto zobaczyć serial.

4. "Ghost Wars" skasowane. Telewizja SyFy skasowała po jednym sezonie serial "Ghost Wars".

5. Hulu zamawia serial "PEN15". Platforma Hulu stworzy 10-odcinkową dorosłą komedię "PEN15", opowiadającą bez cenzury o dzieciakach z gimnazjum. Serial tworzą Maya Erskine ("Casual") i Anna Konkle ("Rosewood"), które zagrają 13-letnie wersje siebie, wrzucone pomiędzy prawdziwych 13-latków.

pen15-hulu

6. "Family Guy" planuje podróż przez różne epoki. W dzisiejszym odcinku "Family Guy" pokaże, co by było, gdyby serial był emitowany w latach 50., 60., 70. itd.

family-guy-decades-03

family-guy-decades-01

REKLAMA