8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Billions" (Fot. Showtime)

Powstanie kolejny sezon "Billions". Wiemy, kto zagra matkę Alexa w "Chirurgach". George R.R. Martin potwierdził, że jeszcze poczekamy na "Wichry zimy". A oprócz tego "Trollhunters", nagrody Emmy i nie tylko.

1. Powstanie kolejny sezon "Billions". Serial telewizji Showtime dostał zamówienie na 4. sezon.

2. "Succession" w czerwcu w HBO. Nowy serial HBO, opowiadający o rodzinie rządzącej biznesem medialnym, wystartuje 3 czerwca.

3. Wiemy, kto zagra matkę Alexa w "Chirurgach". Matka Alexa pojawi się w odcinku z 3 maja, a wcieli się w nią Lindsay Wagner.

4. Duet z "Saturday Night Live" poprowadzi galę rozdania Emmy. Colin Jost i Michael Che będą gospodarzami tegorocznej gali rozdania nagród Emmy. Impreza odbędzie się 17 września.

5. George R.R. Martin potwierdził, że jeszcze poczekamy na "Wichry zimy". Nowej książki z cyklu "Saga Lodu i Ognia" na pewno nie przeczytamy w 2018 roku.

6. Danny Pudi w pilocie komedii YouTube Red. Danny Pudi zagra jedną z głównych ról w pilocie "High & Tight", komedii YouTube Red o bejsbolu.

7. Koniec "Trollhunters" po 3. sezonie. Netflix ogłosił, że "Trollhunters" zakończy się po 3. sezonie i że do obsady serialu dołączają Tatiana Maslany, Diego Luna i Emile Hirsch.

8. Aaron Sorkin zapowiada powrót "The West Wing". Aaron Sorkin zdradził, że NBC coraz poważniej myśli o powrocie "The West Wing". Szefowie stacji powiedzieli mu, że może zrobić tyle odcinków, ile chce, z dawną albo nową obsadą.

REKLAMA