5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

Matt Smith komentuje nierówność płac w "The Crown". Powiększa się obsada 3. sezonu "Stranger Things". SyFy zamawia serial "Deadly Class". A oprócz tego "Westworld" i nie tylko.

1. Matt Smith komentuje nierówność płac w "The Crown". Matt Smith do tej pory milczał na temat tego, że zarabiał w "The Crown" więcej niż Claire Foy, ale to się właśnie zmieniło. "Claire należy do moich najbliższych przyjaciół i wierzę, że powinno się nam płacić równo i sprawiedliwie. W pełni ją wspieram i cieszę się, że sprawa została rozwiązana i że będzie rekompensata, bo tak musiało się stać" - powiedział aktor, dodając, że ma nadzieję, iż to będzie lekcja na przyszłość, nie tylko dla przemysłu rozrywkowego.

2. Powiększa się obsada 3. sezonu "Stranger Things". Do ekipy "Stranger Things" dołączyli Cary Elwes ("The Princess Bride"), który zagra burmistrza Hawkins, i Jake Busey ("Agents of S.H.I.E.L.D."), który wcieli się w dziennikarza.

3. Thandie Newton również dostała równą płacę w "Westworld". Podobnie jak Evan Rachel Wood, Thandie Newton wywalczyła równą płacę w 2. sezonie "Westworld". To oznacza, że będzie zarabiała tyle co Ed Harris i Anthony Hopkins.

4. SyFy zamawia "Deadly Class". Telewizja SyFy zamówiła serial "Deadly Class", oparty na powieści graficznej pod tym samym tytułem. Fabuła skupia się na bezdomnym nastolatku, który pod koniec lat 80. dostaje się do prywatnej szkoły, gdzie swoje dzieci wysyłają największe rodziny przestępcze. W obsadzie znajdują się Benedict Wong, Benjamin Wadsworth, Lana Condor, Maria Gabriela de Faria, Luke Tennie, Liam James i Michel Duval.

5. "Młody papież" na kanale FilmBox Premium HD. Serial, który do tej pory był pokazywany tylko na HBO, wystartuje w FilmBox Premium HD w niedzielę 28 kwietnia o godz. 21:00.