5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kruk. Szepty słychać po zmroku" (Fot. Canal+)

Canal+ podał oglądalność "Kruka". "Harlots" wraca w lipcu. HBO GO zmienia regulamin, bo Polacy próbowali oszukiwać system. A oprócz tego nowy sezon "Search Party" i nie tylko.

1. Canal+ podał oglądalność "Kruka". Serial "Kruk. Szepty słychać po zmroku" oglądało średnio 122 tys. osób w Canal+ i 27 tys. z godzinnym opóźnieniem w Canal+ 1.

2. "Harlots" wraca w lipcu. 2. sezon kostiumowego serialu o XVIII-wiecznych prostytutkach z Londynu będzie mieć premierę 11 lipca w USA na platformie Hulu. Premiera będzie dwuodcinkowa.

3. "The Last O.G." i "Search Party" z zamówieniem na nowe sezony. Telewizja TBS zamówiła 2. sezon komedii "The Last O.G." i 3. sezon "Search Party".

4. HBO GO zmienia regulamin, bo Polacy próbowali oszukiwać system. HBO GO zmieniło regulamin tak, aby ukrócić nadużycia związane z korzystaniem z miesięcznego okresu próbnego. Teraz jeden użytkownik jest uprawniony do skorzystania z jednego okresu próbnego w okresie 12 miesięcy. Weryfikacja użytkownika następuje nie tylko po adresie e-mail, ale także metodzie płatności czy numerze identyfikacyjnym urządzenia.

5. Rob Lowe i Moon Bloodgood w klipie z "Code Black". Serial wraca jutro z 3. sezonem.

REKLAMA