7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Tom Clancy's Jack Ryan" (Fot. Amazon)

0

"Tom Clancy's Jack Ryan" ma już zamówienie na 2. sezon. "The Path" skasowane. Znamy datę premiery finału "Sense8". A poza tym "The Walking Dead", "The Oath" i nie tylko.

1. "Tom Clancy's Jack Ryan" z 2. sezonem. Serial z Johnem Krasinskim w roli głównej zadebiutuje dopiero 31 sierpnia, ale Amazon już teraz zamówił 2. sezon. W 8-odcinkowej kontynuacji Jack Ryan skonfrontuje się z niebezpiecznym reżimem w Ameryce Południowej. Produkcja ruszy latem.

2. Koniec "The Path". Hulu skasowało serial z Aaronem Paulem, Michelle Monaghan i Hugh Dancym po 3 sezonach.

3."The Oath" z zamówieniem na 2. sezon. Platforma Crackle zamówiła 2. sezon serialu "The Oath" z Ryanem Kwantenem i Seanem Beanem, informując, że była to ich najchętniej oglądana nowa produkcja.

4. Lauren Cohan powróci do "The Walking Dead". Aktorka grająca Maggie potwierdziła, że pojawi się w 9. sezonie "The Walking Dead", choć nie podpisała jeszcze kontraktu, a wcześniej dostała rolę w pilocie komediodramatu ABC "Whiskey Cavalier".

5. Ellen Page w serialu Netfliksa. Aktorka zagra w "Tales of the City" - kontynuacji miniserialu z lat 90. opartego na powieściach Armisteada Maupina. Page wcieli się w Shawnę, córkę postaci granej przez Laurę Linney. Shworunnerką serialu będzie Lauren Morelli ("Orange is the New Black"), premiera w 2019 roku.

6. Comedy Central Family pokaże cały sezon "Trzy razy ja". Polska stacja zrobi to jako jedyna na świecie, bo w Stanach komedia została zdjęta z anteny po 6 odcinkach. Emisja serialu w soboty i niedziele o 19:30.

7. Finał "Sense8" z datą premiery i plakatem. Dwugodzinny film kończący serial pojawi się na Netfliksie 8 czerwca.

sense8