Co dalej w "Westworld"? Sprawdźcie zapowiedź kolejnych odcinków 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

"Westworld" wrócił z nowymi zagadkami do rozwiązania, a to dopiero początek. Zobaczcie, co nas czeka i kogo możemy się spodziewać w następnych odcinkach serialu HBO.

Premierowy odcinek 2. sezonu "Westworld" przyniósł kilka głównych wątków i co najmniej dwie różne linie czasowe (jeśli nie mogliście ich rozgryźć, zapraszamy do przeczytania naszej recenzji), ale wygląda na to, że prawdziwe atrakcje dopiero przed nami. Tak przynajmniej sugeruje zwiastun kolejnych odcinków, który rodzi mnóstwo nowych pytań.

Widzimy tu m.in. Bernarda (a może Arnolda?) i Dolores w różnych wersjach, w których trudno oddzielić przeszłość od teraźniejszości. Wygląda na to, że czeka nas też kolejna wycieczka w znacznie bardziej odległe czasy i ponowne spotkanie z młodym Williamem (Jimmi Simpson) i Loganem (Ben Barnes). Poznamy również właściciela parku, czyli Jamesa Delosa we własnej osobie, w którego wcieli się Peter Mullan.

Nie zabraknie też akcji, zarówno w znanych nam zakamarkach parku, jak i jego kompletnie nowych zakątkach. Te ostatnie powinniśmy odwiedzić w towarzystwie Maeve, którą poszukiwania córki zaprowadzą najwyraźniej do Shogun World. Zobaczymy, czy na nim się skończy, bo jak powiedział Bernard: "Ten świat jest tylko drobinką kurzu na czymś znacznie większym". Trzymamy za słowo!

REKLAMA