6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Friends from College" (Fot. Netflix)

Sarah Chalke w obsadzie "Friends from College". Katee Sackhoff w nowym serialu Netfliksa. "Black Mirror" zabrało londyńczyków do lat 80. A oprócz tego "Zabójcza broń" i nie tylko.

1. Sarah Chalke w obsadzie "Friends from College". Sarah Chalke dostała rolę powracającą w 2. sezonie komedii Netfliksa. Zagra rozwiedzioną matkę z Park Avenue, która na studiach umawiała się z Nickiem (Nat Faxon).

2. Katee Sackhoff w nowym serialu Netfliksa. Aktorka zagra astronautkę w "Another Life", nowym serialu Netfliksa, który dostał od razu zamówienie na cały sezon. Sackhoff będzie dowodzić misją wysłaną w celu zbadania pochodzenia kosmicznego artefaktu.

3. Clayne Crawford i jego skandaliczne zachowanie na planie "Zabójczej broni". Kolejny sezon "Zabójczej broni" zawisł na włosku, po tym jak Clayne Crawford został oskarżony przez członków ekipy serialu o przemoc słowną i agresywne zachowanie. Na planie było kilka incydentów, w efekcie których aktor otrzymał reprymendę od Warner Bros. Crawford przeprosił za to, co się stało, i obiecał poprawę.

4. Powiększa się obsada "Mrs. Fletcher". Do obsady nowego serialu HBO na podstawie książki Toma Perrotty dołączyli Jackson White ("The Middle"), Casey Wilson ("Happy Endings"), Owen Teague ("Bloodline") i Jen Richards ("I Am Cait").

5. Tony Plana w obsadzie "Mayans MC". Tony Plana ("Ugly Betty") dostał powracającą rolę w spin-offie "Sons of Anarchy". Zagra consigliere rodziny Galindo, która musi chronić swoje dziedzictwo w zmieniającym się świecie.

6. "Black Mirror" zabrało londyńczyków do lat 80. Przez ostatnich kilka dni w londyńskim Croydon kręcili nowy odcinek "Black Mirror", osadzony w latach 80. Efektem jest wysyp zdjęć z planu na Twitterze.

REKLAMA