Poznajcie nową rodzinę bogaczy z HBO. "Sukcesja" - zwiastun serialu o imperium medialnym

"Sukcesja" (Fot. HBO)

W czerwcu skończy się już "Trust", ale rodzina Gettych będzie mieć godnych następców. Poznajcie klan Royów, który trzęsie światem mediów. Na czele stoi Brian Cox we własnej osobie.

To rebelia. To sabotaż. To nowa rodzina telewizyjnych bogaczy. Telewizja HBO zaprezentowała nowy zwiastun serialu "Sukcesja" ("Succession") - historii fikcyjnej nowojorskiej rodziny Royów, czyli Logana Roya (Brian Cox) i czworga jego dorosłych dzieci, do których należy gigantyczna korporacja medialna. Rodzinna saga o władzy, wielkiej kasie i walce o wpływy zaczyna się w momencie, kiedy młodsze pokolenie próbuje przejąć część odpowiedzialności swojego ojca, który jest nie tylko głową rodziny, ale także firmy.

Są w tej rodzinie zarówno osoby ostro walczące o swój kawałek medialnego tortu, jak i tacy, których interesuje kariera w polityce, imprezowanie albo spokojne życie na drugim końcu kraju. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

Serial będzie liczyć 10 odcinków, w których pojawią Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook i Alan Ruck jako dzieci Logana, Hiam Abbass jako jego żona, a oprócz tego także Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, Natalie Gold, Peter Friedman i Rob Yang. Twórcą "Sukcesji" jest Jesse Armstrong ("Zapętleni"). Odcinek pilotażowy został napisany przez Armstronga i wyreżyserowany przez nagrodzonego Oscarem Adama McKaya ("Big Short").

Premiera "Sukcesji" w HBO Polska będzie miała miejsce 4 czerwca o godz. 21:10. W poniedziałki od rana nowe odcinki będą dostępne w HBO GO.

REKLAMA