17 serialowych premier, które zobaczymy w maju 2018

"Patrick Melrose" (Fot. Showtime)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak na maj w tym roku jest bardzo dużo premier. Wśród najbardziej oczekiwanych nowości znajdują się m.in. "Patrick Melrose", "Picnic at Hanging Rock" i "Safe", a do tego dochodzą powroty Kimmy Schmidt, "Trzynastu powodów" i nie tylko.

"The Rain" – polska premiera 4 maja na Netfliksie

Duński serial Netfliksa, który zadebiutował dziś na platformie, przenosi nas do postapokaliptycznej rzeczywistości, w której ludziom zagraża śmiercionośny deszcz. Dwójka rodzeństwa, której udało się przetrwać, gdy wirus uśmiercił niemal całą populację Skandynawii, po sześciu latach ukrywania się przed światem dołącza do większej grupki. Wszyscy razem wyruszą w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów zniszczonej cywilizacji.

W nowym świecie młodzi ludzie muszą porzucić wspomnienia wygodnego życia i przyzwyczaić się do świata, w którym nie wiedzą komu ufać. Walcząc o przetrwanie, zaczynają rozumieć, że największe zagrożenie czai się w nich samych i odkrywają, że nawet po apokalipsie istnieje miłość i zazdrość, a problemy okresu dojrzewania wcale nie zniknęły razem z dobrze znanym światem.

Twórcami "The Rain" są Jannik Tai Mosholt ("Borgen"), Esben Toft Jacobsen ("Wielki niedźwiedź") oraz Christian Potalivo ("Dicte"). W serialu występują m.in. Alba August ("Jordskott"), Mikkel Boe Følsgaard ("The Legacy"), Lucas Lynggaard Tønnesen ("Kobieta w klatce"), Lars Simonsen ("Most nad Sundem"), Iben Hjejle ("Dicte"), Angela Bundalovic ("Dark Horse"), Sonny Lindberg ("The Legacy") i Johannes Kuhnke ("Turysta"). [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA