7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Powstanie azjatycka wersja "Mostu nad Sundem". SyFy rezygnuje z "Tremors" z Kevinem Baconem. William Baldwin zagra w serialowej wersji "The Purge". A oprócz tego "Rick i Morty", "UnReal" i nie tylko.

1. Powstanie azjatycka wersja "Mostu nad Sundem". Platforma Viu zamówiła azjatycką wersję "Mostu nad Sundem". Tym razem zwłoki zostaną znalezione na granicy pomiędzy Malezją i Singapurem.

2. SyFy rezygnuje z "Tremors" z Kevinem Baconem. Telewizyjna kontynuacja historii znanej z filmu jednak nie powstanie - telewizja SyFy zrezygnowała z projektu po pilocie.

3. William Baldwin zagra w serialowej wersji "The Purge". William Baldwin dostał rolę powracającą w "The Purge". Zagra szefa postaci Amandy Warren.

4. Zapowiedź 4. sezonu "UnReal". A w niej Rachel, jakiej jeszcze nie widzieliście.

5. Hulu zamawia serial "Less Than Zero". Craig Wright ("Lost", "Tyrant") napisze scenariusz serialowej wersji książki i filmu "Mniej niż zero" z lat 80. To historia o bogatych dzieciakach z Los Angeles, oddających się dekadenckim rozrywkom.

6. Twórcy "Gry o tron" doceniają scenariusz "Ricka i Morty'ego". D.B. Weiss i David Benioff pochwalili monolog kiszonego Ricka z odcinka "Pickle Rick", mówiąc, że to mogła być najlepiej napisana rzecz w 2017 roku.

7. Zapowiedź 2. sezonu "The Bold Type". Serial wraca 12 czerwca.

REKLAMA