2. sezon "American Gods" mroczniejszy i bardziej niebezpieczny. Zobaczcie zapowiedź od Neila Gaimana

"American Gods" (Fot. Starz)

0

Ekipa "American Gods" wraca na plan, o czym poinformował fanów Neil Gaiman. Autor książki, na podstawie której powstał serial, obiecuje, że w 2. sezonie nie zabraknie emocji.

Neil Gaiman, autor "Amerykańskich bogów", uaktywnił się dziś na Twitterze, ogłaszając, że wreszcie doczekaliśmy się rozpoczęcia produkcji 2. sezonu serialu telewizji Starz. Najpierw wrzucił zdjęcie, do którego oprócz niego pozują także Ian McShane, Ricky Whittle, Yetide Badaki i Orlando Jones, a za nimi znajduje się pewna charakterystyczna karuzela.

Potem pojawiło się jeszcze wideo, z którego dowiedzieliśmy się o rozpoczęciu produkcji 2. sezonu "American Gods". Pierwszy odcinek z nowej ósemki wyreżyseruje Chris Byrne ("Hannibal"), a premiery możemy się spodziewać w 2019 roku. Neil Gaiman obiecuje, że serialowy świat będzie jeszcze mroczniejszy i jeszcze bardziej niebezpieczny.

Niestety, serial czekają duże zmiany w obsadzie. Po tym jak Bryan Fuller i Michael Green zrezygnowali z prowadzenia produkcji, ekipę "American Gods" opuściła także Gillian Anderson, czyli Media z 1. sezonu. Prawdopodobnie nie powróci także druga ulubiona aktorka Fullera - Kristin Chenoweth, która wcielała się w Wielkanoc.