Dolores, tygrys i walka o przetrwanie. "Westworld" - zapowiedź 3. odcinka 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

Przed nami 3. odcinek 2. sezonu "Westworld", który będzie znaczony walką o przetrwanie. A przynajmniej tak sugeruje zwiastun, w którym obok dobrze nam znanych bohaterów pojawia się tygrys bengalski.

Po tym jak dowiedzieliśmy się więcej na temat kulis tytułowego parku i celu, który mu przyświeca, w "Westworld" przyszedł czas na kontynuację wątku walki hostów pod wodzą Dolores o przetrwanie. Przed nami 3. odcinek 2. sezonu, zatytułowany "Virtù e Fortuna". Jego opis brzmi: "Jest piękno w tym, kim jesteśmy. Czy nie powinniśmy także próbować przeżyć?". Scenariusz napisali Roberto Patino i Ron Fitzgerald, reżyserował Richard J. Lewis.

W zwiastunie więcej jest tym razem scen, zwiastujących kolejną dawkę brutalnej przemocy, niż dialogów. "Świat na zewnątrz jest znaczony walką o przetrwanie - gatunku, który odmawia śmierci. Czy my także nie powinniśmy próbować przetrwać? Prawda jest jednak taka, że nie wszyscy na to zasługujemy" - mówi Dolores (Evan Rachel Wood), podczas gdy w tle widzimy kolejne dynamiczne sceny, zarówno z nią i jej grupą, jak i z pracownikami Delos sprzątającymi po powstaniu robotów.

Na moment pojawia się także zagubiony tygrys bengalski, pochodzący, jak już wiemy, z parku nr 6. Kto przeżyje ten chaos?

Kolejne odcinki "Westworld" możecie oglądać w poniedziałki w HBO i HBO GO.

REKLAMA