5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

0

"Westworld" z zamówieniem na 3. sezon. "McMafia" powróci z 2. sezonem. "Legion" dostał dodatkowy odcinek w 2. sezonie. A oprócz tego "Arrested Development" i nie tylko.

1. "Westworld" z zamówieniem na 3. sezon. Serial HBO o androidach na Dzikim Zachodzie oficjalnie dostał zamówienie na 3. sezon. Na razie nie znamy choćby przybliżonej daty premiery.

2. "McMafia" powróci z 2. sezonem. Telewizja BBC zamówiła składający się z 8 odcinków 2. sezon serialu "McMafia" z Jamesem Nortonem.

3. "Legion" dostał dodatkowy odcinek w 2. sezonie. 2. sezon "Legionu" miał liczyć 10 odcinków, ale najwyraźniej w montażowni okazało się, że jest więcej materiału niż planowano. Serial dostał zamówienie na 11. odcinek, co oznacza, że Amerykanie zobaczą finał 2. sezonu 12 czerwca, a my dwa dni później.

4. "Heathers" z nową datą premiery. Serial Paramount Network miał wystartować w marcu, ale go przełożono. Nowa data premiery "Heathers" to 10 lipca.

5. Netflix wypuści 4. sezon "Arrested Development" w wersji chronologicznej. Zanim na Netfliksie pojawi się 5. sezon "Arrested Development", widzowie będą mogli zobaczyć 4. sezon przemontowany tak, że wydarzenia zostaną poukładane w porządku chronologicznym. Z 15 dłuższych odcinków powstaną 22 krótkie odcinki. Premiera 4 maja, ale niestety raczej nie w Polsce - na polskim Netfliksie "Arrested Development" jak nie było, tak nie ma.