Dobre wieści od Hulu: 3. sezon "Opowieści podręcznej", "Cztery wesela i pogrzeb" i nie tylko

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

Koszmar zwany "Opowieścią podręcznej" będzie miał swoją kontynuację. Platforma Hulu ogłosiła zamówienie dla 3. sezonu, a przy okazji także dla innych seriali, jak "Cztery wesela i pogrzeb".

Zaledwie tydzień po premierze 2. sezonu "Opowieści podręcznej" Hulu zamówiło 3. sezon. Szczegółów, takich jak liczba odcinków czy choćby zbliżona data premiery, na razie nie znamy, ale zdradzono informację, że premiera 2. sezonu miała dwukrotnie wyższą oglądalność od premiery 1. sezonu.

Ponadto potwierdzone zostało zamówienie dla pełnego sezonu "Four Weddings and a Funeral", czyli serialowej wersji filmu "Cztery wesela i pogrzeb" z 1994 roku. Zobaczymy w niej grupkę przyjaciół, których ścieżki przecinają się podczas tytułowych pięciu imprez. W każdym sezonie ma być inna obsada, inni bohaterowie i oczywiście inne wesela - a także pogrzeb. Serial stworzą Mindy Kaling i Matt Warburton.

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że Hulu rośnie i właśnie przekroczyło liczbę 20 mln klientów, na razie tylko w Stanach Zjednoczonych. Planuje też coraz więcej nowych seriali - oprócz "Czterech wesel" na platformie zadebiutują w następnych miesiącach "Ramy", "Castle Rock", "Catch-22" i "Little Fires Everywhere".

Ponadto do planów dołączył jeszcze jeden projekt: "Into the Dark", czyli horror produkowany przez Jasona Bluma. 1. sezon będzie składał się z 12 odcinków, z których każdy opowie osobną historię inspirowaną jakimś świętem. Kolejne odcinki mają się pojawiać co miesiąc - w każdy pierwszy piątek miesiąca. Pierwszy odcinek", "The Body", będzie mieć premierę 5 października i opowie halloweenową historię z selfie w roli głównej. W obsadzie znajdują się Tom Bateman ("Vanity Fair") i Rebecca Rittenhouse ("The Mindy Project").