Romanse, zdrady i przeprowadzki. "The Affair" - pełny zwiastun 4. sezonu

"The Affair" (Fot. Showtime)

W zwiastunie 4. sezonu "The Affair" bohaterowie znów dużo romansują, podejmując przy tym fatalne decyzje życiowe. A poza tym już wiemy, że część z nich czeka przeprowadzka na drugi koniec Ameryki.

Showtime wypuścił pełny zwiastun 4. sezonu "The Affair", a w nim mamy całe mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim dowiadujemy się, że część serialowej ekipy przeprowadziła się na Zachodnie Wybrzeże - zarówno Noah, jak i Helen z Vikiem, mieszkają teraz w Los Angeles. Noah romansuje ze swoją szefową (Sanaa Lathan z "Shots Fired"), a tymczasem Alison po drugiej stronie Ameryki umawia się z byłym żołnierzem marines o imieniu Ben (Ramon Rodriguez z "Iron Fista"). Cole wciąż jest z Luisą, ale w pewnym momencie zdradza ją z nową bohaterką graną przez Phoebe Tonkin z "The Originals".

Zgodnie z oficjalnym opisem 4. sezonu, czwórka głównych bohaterów serialu - Helen (Maura Tierney), Alison (Ruth Wilson), Noah (Dominic West) i Cole (Joshua Jackson) - powróci raz jeszcze, by coraz bardziej i bardziej oddalać się od siebie i od tego momentu, w którym wszystko się zaczęło. W nowym sezonie "The Affair" wszyscy będą zaangażowani w nowe związki i będą się zastanawiać, czy chcą i są gotowi na dobre zostawić przeszłość za sobą. To będzie sezon o nowych początkach, tragicznych końcach i nieuchwytnej szansie na przebaczenie.

Start w USA 17 czerwca, w Polsce dzień później w serwisie HBO GO.

REKLAMA