6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Sinner" (Fot. USA Network)

Wiadomo, kto zastąpi Jessicę Biel w 2. sezonie "Grzesznicy". Zapowiedź 4. sezonu "Unbreakable Kimmy Schmidt" i informacja o bliskim końcu serialu. Helena Bonham Carter oficjalnie w "The Crown". A oprócz tego "Power" i nie tylko.

1. Carrie Coon zastąpi Jessicę Biel w 2. sezonie "Grzesznicy". Carrie Coon dostała główną rolę w 2. sezonie serialu "Grzesznica". Poza tym wiadomo, że powróci Bill Pullman, a do obsady dołączyli jeszcze Natalie Paul ("The Deuce") i Hannah Gross ("Mindhunters"). W 2. sezonie "Grzesznicy" det. Ambrose (Pullman) wróci do swojego rodzinnego miasteczka w stanie Nowy Jork i dostanie naprawdę trudną sprawę - rodziców, którzy zamordowali 11-letniego syna bez wyraźnego motywu. Detektyw szybko orientuje się, że chłopiec nie był zwyczajny i że w środku sieci sekretów znajduje się tajemnicza kobieta, grana przez Coon.

2. Zapowiedź 4. sezonu "Unbreakable Kimmy Schmidt" i informacja o bliskim końcu serialu. Netflix wypuścił wczoraj wieczorem muzyczną zapowiedź 4. sezonu "Unbreakable Kimmy Schmidt" 'a la "Mary Tyler Moore", a także kilka zdjęć z nowych odcinków. I na tym niestety nie koniec - kilka godzin później pojawiła się wiadomość, że 4. sezon będzie już ostatni i że serial zakończy się finałowym filmem. Kimmy wraca 30 maja z pierwszą częścią 4. sezonu, drugą mamy zobaczyć jesienią.

3. Helena Bonham Carter oficjalnie w "The Crown". Netflix oficjalnie poinformował, że Helena Bonham Carter będzie nową księżniczką Małgorzatą w "The Crown". Ponadto ogłoszono, że Jason Watkins ("Being Human") dołączył do obsady jako premier Harold Wilson.

4. Nominacje do MTV Movie & TV Awards. Listę znajdziecie tutaj, jest na niej m.in. "Stranger Things", "Riverdale" i "Gra o tron".

5. Zwiastun 5. sezonu "Power". Serial wraca 1 lipca.

6. Donald Glover i domino w zapowiedzi "Saturday Night Live". Glover poprowadzi program w najbliższą sobotę.

REKLAMA