Sheldon z "The Big Bang Theory" się żeni! Mnóstwo zdjęć i spoilerów z finału 11. sezonu

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Cała rodzina Sheldona, Kathy Bates w roli matki Amy, Mark Hamill w dość nietypowej sytuacji. Mamy foty i nowe spoilery z weselnego finału 11. sezonu "The Big Bang Theory".

10 maja telewizja CBS pokaże finał 11. sezonu "The Big Bang Theory", a w nim wesele Sheldona Coopera (Jim Parsons) i Amy Farrah Fawler (Mayim Bialik). Wpadnie mnóstwo znakomitych gości, w tym Mark Hamill, czyli Luke Skywalker z "Gwiezdnych wojen" we własnej osobie. Ponadto wiemy, że powróci Laurie Metcalf w roli mamy Sheldona i Courtney Henggeler jako jego siostra, Missy. Będzie także Georgie (Jerry O'Connell), starszy brat Sheldona.

Z kolei po stronie rodziny Amy pojawią się Kathy Bates i Teller (połowa duetu Penn & Teller), którzy zagrają jej rodziców. Serwis TVLine, który rozmawiał z showrunnerem serialu, Steve'em Hollandem, pytał go m.in. o to, dlaczego wymieniono mamę Amy. Dziś już mało kto pamięta, ale poznaliśmy ją w 4. sezonie i wtedy grała ją Annie O’Donnell.

Producent tłumaczył, że to była tylko jedna scena na Skype'ie, zanim jeszcze Amy stała się tak ważną częścią serialu. "Teraz mieliśmy szansę przywrócić tę postać w roli, która może okazać się powracająca. A ponieważ twórca serialu Chuck Lorre ma dobrą relację z Kathy Bates, z którą pracował nad 'Disjointed', pomyśleliśmy, że w sumie czemu nie Kathy Bates?" - opowiadał Holland. Jak dodał, teściowie Sheldona jeszcze powrócą w kolejnych odcinkach, bo teraz, kiedy będzie żonaty, będą odgrywać ważną rolę w jego życiu.

Na weselu nie pojawi się Meemaw, babcia Sheldona, która ma już ponad 90 lat i nie za bardzo może podróżować. Annie Potts, która wciela się w nią w serialu "Young Sheldon", nagrała krótką wiadomość głosową, ale ostatecznie wycięto ją z finału, bo zabrakło na nią czasu. Nie będzie też matki Leonarda, Beverly, bo Christine Baranski była zajęta na planie "The Good Fight" w Nowym Jorku.

Poza tym Holland obiecuje, że w tym roku w "The Big Bang Theory" nie zakończy się cliffhangerem. "Czekaliśmy osiem lat na to wesele. Było dla nas naprawdę ważne, żeby dać Sheldonowi i Amy wyjątkowy moment i wyjątkowy dzień. To przebiło potrzebę stworzenia cliffhangera wprowadzającego w kolejny sezon" - tłumaczył Holland.

Poniżej możecie zobaczyć ponad 30 zdjęć z finału 11. sezonu "The Big Bang Theory". Oprócz państwa młodych są na nich wszyscy ważni goście, w tym także Mark Hamill - grający samego siebie - w zaskakującej sytuacji.

tbbt02

tbbt03

tbbt04

tbbt05

tbbt06

tbbt07

tbbt08

tbbt09

tbbt10

tbbt11

tbbt12

tbbt13

tbbt14

tbbt17

tbbt15

tbbt16

tbbt18

tbbt19

tbbt20

tbbt21

tbbt22

tbbt23

tbbt24

tbbt25

tbbt26

tbbt27

tbbt28

tbbt29

tbbt30

tbbt31

REKLAMA