6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Killing Eve" (Fot. BBC America)

Oglądalność "Killing Eve" rośnie z tygodnia na tydzień. Michelle Monaghan w nowym serialu Netfliksa. Catherine Zeta-Jones w serialu Facebooka. A oprócz tego "Good Girls" i nie tylko.

1. Oglądalność "Killing Eve" rośnie z tygodnia na tydzień. Taka sytuacja rzadko się zdarza: oglądalność "Killing Eve" rośnie w BBC America co tydzień od debiutu serialu. Widownia serialu urosła o 33% od dnia debiutu i wynosi obecnie 892 tys. Z kolei współczynnik widzów w wieku 25-54 lata wzrósł o 61%.

2. Michelle Monaghan w nowym serialu Netfliksa. Michelle Monaghan zagra jedną z głównych ról w serialu "Messiah" - politycznym thrillerze, opowiadającym o proroku, który pojawia się na Bliskim Wschodzie i zbiera grono wyznawców. W proroka wcieli się Mehdi Dehbi, a Monaghan zobaczymy w roli amerykańskiej agentki.

3. Szwedzki "Prawnik" od dziś w Ale kino+. W niedzielę 6 maja o godz. 20:10 w Ale kino+ startuje szwedzki serial "Prawnik", opowiadający o poszukiwaniu sprawiedliwości po latach. Jednym z twórców jest Hans Rosenfeldt ("Most nad Sundem"). Więcej o serialu tutaj.

4. Catherine Zeta-Jones w serialu Facebooka. Catherine Zeta-Jones zagra główną rolę w czarnej komedii "Queen America" osadzonej w świecie konkursów piękności. Serial ma już zamówienie na 10 odcinków i pojawi się na platformie Facebook Watch. Twórczynią jest Meaghan Oppenheimer ("Fear the Walking Dead").

5. "Good Girls" ma szanse na 2. sezon. A przynajmniej tak twierdzi twórczyni serialu, Jenna Bans.

6. Klip otwierający finał "The Last Man on Earth". Amerykański FOX pokaże dziś wieczorem finał 4. sezonu "The Last Man on Earth" - zdaniem TVLine to może już być także koniec serialu.

REKLAMA