5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

Twórcy "Homeland" mają już plan na przyszły sezon. "The Marvelous Mrs. Maisel" z nagrodą publiczności na Series Manii. Twórca "Opowieści podręcznej" podpisał kontrakt z Hulu i MGM. A oprócz tego "Channel Zero" i nie tylko.

1. Twórcy "Homeland" mają już plan na przyszły sezon. W 8. sezonie "Homeland" przeniesie się prawdopodobnie do Izraela. W planach jest także "dość duży" przeskok czasowy - nie zobaczymy, co się działo z Carrie bezpośrednio po finale 7. sezonu.

2. "The Marvelous Mrs. Maisel" z nagrodą publiczności na Series Manii. Francuski festiwal Series Mania to m.in. różne konkursy, w których wybierane są najlepsze seriale. W tym roku publiczność nagrodziła "The Marvelous Mrs. Maisel" tytułem najlepszego nowego serialu. Nagrody jury otrzymały m.in. włoski serial "Il Miracolo" i izraelski "On the Spectrum".

3. Twórca "Opowieści podręcznej" podpisał kontrakt z Hulu i MGM. Bruce Miller podpisał kilkuletni kontrakt z Hulu i wytwórnią MGM Television, która produkuje "Opowieść podręcznej". W jego ramach nie tylko będzie dalej prowadził produkcję "Opowieści podręcznej", ale także stworzy nowe seriale.

4. "Channel Zero" ma nową obsadę na 4. sezon. Znajdują się w niej Brandon Scott ("Grey’s Anatomy"), Maria Sten ("Straight Outta Compton"), Steven Robertson ("Elementary") i Steven Weber ("Wings"). Nowy sezon nosi tytuł "Channel Zero: The Dream Door". Premiera jeszcze w tym roku.

5. Nowy plakat "Cloak & Dagger". Młodzieżowy serial Marvela startuje w USA 7 czerwca, w Polsce będzie niedługo potem na ShowMaksie.

Cloak-and-Dagger-Poster

REKLAMA