Co Pam powiedziała Michaelowi na lotnisku? Jenna Fischer ujawniła tajemnicę z "The Office"

"The Office" (Fot. NBC)

Zastanawialiście się, co takiego powiedziała Pam, żegnając Michaela w 7. sezonie "The Office"? Jenna Fischer właśnie to ujawniła, a cała scena stała się przez to jeszcze cudowniejsza.

"Goodbye, Michael" z 7. sezonu "The Office" był pożegnalnym odcinkiem Steve'a Carella i jednym z najbardziej emocjonalnych momentów w serialu - zwłaszcza gdy przyszło do sceny na lotnisku, w której Michael i Pam w ostatniej chwili padli sobie w ramiona. Widać tam, że wymieniają kilka słów, ale że Michael chwilę wcześniej zdjął mikrofon, nie mogliśmy usłyszeć, co dokładnie powiedzieli.

Aż do teraz, bo odpowiedzi na dręczące fanów pytanie udzieliła niedawno sama Jenna Fischer, sprawiając, że już piękna scena stała się jeszcze bardziej wzruszająca.

- To byłam ja mówiąca do Steve'a. Powiedziałam, jak bardzo będę za nim tęsknić, gdy odejdzie z serialu. Łzy i pożegnanie były prawdziwe. To była naprawdę emocjonalna scena - wyjaśniła Jenna Fischer.

Wierzymy, bo tylko patrząc na pożegnanie Pam i Michaela, łatwo się wzruszyć. A teraz, wiedząc, że ma ono drugie dno? Przed ponownym oglądaniem koniecznie trzeba się zaopatrzyć w paczkę chusteczek.

REKLAMA