Rodzina Bluthów znowu razem. "Arrested Development" - zwiastun i data premiery 5. sezonu

"Arrested Development" (Fot. Netflix)

0

Najbardziej egoistyczna serialowa rodzina zawsze w końcu jest znów razem. Zobaczcie pełen atrakcji zwiastun 5. sezonu "Arrested Development" - netfliksowej komedii, której wciąż nie ma na polskim Netfliksie.

"Arrested Development" to jedna z najbardziej kultowych komedii w dziejach telewizji, zwłaszcza w USA, gdzie bez przeszkód można oglądać ją na Netfliksie i dopiero wtedy docenia się ciągłość fabuły, powracające żarty i inne atrakcje skierowane do uważnego widza. Podczas gdy Amerykanie ostatnio mogli zobaczyć przemontowany 4. sezon - tak że wydarzenia toczyły się chronologicznie - w Polsce niestety wciąż serialu nie ma wcale.

Liczymy na to, że zmieni się to 29 maja, kiedy to w serwisie, a przynajmniej w jego amerykańskiej wersji, zadebiutuje długo oczekiwany 5. sezon, w którym powrócą wszyscy znakomici i teraz już bardzo znani aktorzy: Jason Bateman, Jeffrey Tambor, Portia de Rossi, Tony Hale, Alia Shawkat, Will Arnett, Michael Cera, Jessica Walter, David Cross i nie tylko.

Zarówno wypuszczony dzisiaj zwiastun, jak i seria zdjęć, które pojawiły się na EW.com udowadniają, że będzie się działo: Buster będzie miał nową rękę, Maybe posiwieje, zapewne nie bez powodu, Lindsay będzie startować do Kongresu, a poza tym Bluthowie postanowią przyznać sami sobie nagrodę rodziny roku, bo zasługują.

Twórcy potwierdzili, że 5. sezon "Arrested Development" będzie inny od poprzednika - udało się ustalić harmonogramy tak, że jest więcej wspólnych scen. Szykujcie się więc, że Bluthowie będą znowu razem, choć niekoniecznie na polskim Netfliksie.

arrested07

arrested06

arrested05

arrested04

arrested03

arrested02

arrested01