8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The 100" (Fot. CW)

CW zamawia 6. sezon "The 100". "Good Girls" i "The Resident" z zamówieniem na 2. sezon. Koniec "Transparent" po 5. sezonie. A oprócz tego "12 małp", nowe seriale NBC i nie tylko.

1. CW zamawia 6. sezon "The 100". Dwa tygodnie po starcie 5. sezonu telewizja CW zamówiła 6. sezon "The 100". Na zamówienie wciąż czeka "iZombie". "Life Sentence" i "Valor" prawdopodobnie zostaną skasowane.

2. "Good Girls" i "The Resident" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja NBC zamówiła 2. sezon "Good Girls", a także 2. sezon "The Resident". Oba seriale utrzymywały przez cały sezon rating 1,0 - 1,1 i to w zupełności wystarczyło.

3. Koniec "Transparent" po 5. sezonie. Jill Soloway, twórczyni "Transparent", potwierdziła, że 5. sezon "Transparent" będzie finałowy i że nie zobaczymy w nim Jeffreya Tambora, który został oskarżony o molestowanie seksualne.

4. TBS zamawia 2. sezon "Final Space". Kosmiczna kreskówka "Final Space" dostała zamówienie na 2. sezon. TBS twierdzi, że serial ma oglądalność powyżej 20 mln (!) na wszystkich platformach łącznie.

5. Data premiery 4. sezonu "12 małp". Finałowy sezon "12 małp" wystartuje 15 czerwca. Telewizja SyFy pokaże cały 11-odcinkowy sezon na przestrzeni czterech tygodni - w każdy piątek będą emitowane trzy odcinki, finał będzie się składał z dwóch odcinków.

6. Poorna Jagannathan w "Wielkich kłamstewkach". Aktorka znana z "Długiej nocy" dostała rolę powracającą w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". Zagra nową postać - Katie Richmond.

7. Awanse w obsadzie "The Walking Dead". Avi Nash i Callan McAuliffe - czyli serialowi Siddiq i Alden, którzy pojawili się w 8. sezonie - będą w stałej obsadzie 9. sezonu "The Walking Dead".

8. NBC zamawia kolejne dwa seriale na nowy sezon. Zamówienie otrzymały seriale "The Enemy Within" i "The Village". Ten pierwszy to thriller szpiegowski, w którym Jennifer Carpenter ("Dexter") gra byłą agentkę CIA, odsiadującą wyrok więzienia za zdradę. Wszystko się zmienia, kiedy pojawia się agent FBI (Morris Chestnut z "Rosewood"), który rekrutuje ją do wspólnego ścigania przestępców. W obsadzie znajdują się także Raza Jaffrey ("Code Black") i Kelli Garner ("Pan Am"). Serial tworzy Ken Woodruff ("Gotham", "Mentalista").

"The Village" opowiada z kolei o bardzo różnorodnych mieszkańcach budynku na Brooklynie - jest tu samotna matka, która pracuje jako pielęgniarka, jest weteran wojskowy, jest nieudokumentowana imigrantka z synem - którzy są jak rodzina. W obsadzie są Michaela McManus ("SEAL Team"), Moran Atias ("The Resident"), Warren Christie ("Chicago Fire"), Daren Kagasoff ("The Secret Life of the American Teenager"), Dominic Chianese ("The Sopranos") i Lorraine Toussaint ("Orange Is the New Black"). Serial tworzy Mike Daniels ("Shades of Blue", "The Brave").

The Enemy Within - Pilot

The Village - Season Pilot

REKLAMA