Kasety były tylko początkiem. "Trzynaście powodów" - pełny zwiastun 2. sezonu

"Trzynaście powodów" (Fot. Netflix)

Nowy sezon i kolejnych trzynaście historii składających się na koszmarną całość. Netflix wypuścił zwiastun 2. sezonu "Trzynastu powodów", skupiającego się na znajomych Hanny ze szkoły.

W 2. sezonie serialu "Trzynaście powodów" zobaczymy, jak bohaterowie serialu próbują sobie poradzić z następstwami samobójstwa Hanny. Liceum Liberty szykuje się do procesu sądowego, ktoś jednak zrobi wszystko, żeby prawda o śmierci nastolatki nie wyszła na jaw. Pojawia się seria przerażających zdjęć polaroidowych, która prowadzi Claya i jego rówieśników na trop nowej tajemnicy i spisku mającego na celu jej zatuszowanie.

Poza tym Netflix obiecuje odpowiedzi na pytania, które mamy po 1. seonie. Czy po tym co się stało, Jessice uda się wrócić do normalnego życia? Czy Bryce odpowie za swoje czyny? Czy Clay będzie w stanie pogodzić się ze stratą Hanny? Co się stało z Alexem? Jak poradzi sobie wykluczony przez grupę Tyler i jakie decyzje podejmie?

"Trzynaście powodów" wraca 18 maja, a tymczasem możecie zobaczyć, jak wygląda szkolna rzeczywistość już bez Hanny, której punkt widzenia prezentował 1. sezon. Wyraźnie widać, że w 2. sezonie serial zaoferuje szerszą perspektywę i różne spojrzenia na to, co naprawdę się stało.

REKLAMA