8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

"Santa Clarita Diet" z zamówieniem na 3. sezon. "A.P. Bio" z zamówieniem na 2. sezon. "Life Sentence" i "Valor" skasowane. A oprócz tego "Wiedźmin", nowe seriale NBC i nie tylko.

1. "Santa Clarita Diet" z zamówieniem na 3. sezon. Netflix zamówił składający się z 10 odcinków 3. sezon "Santa Clarita Diet". Premiera w 2019 roku.

2. "A.P. Bio" z zamówieniem na 2. sezon. TVLine donosi, że komedia NBC z Glennem Howertonem w roli głównej powróci z 2. sezonem. Na razie nie wiadomo, ile będzie odcinków.

3. "Life Sentence" i "Valor" skasowane. CW oficjalnie skasowało po jednym sezonie dramat militarny "Valor", a także "Life Sentence", komediodramat o raku z Lucy Hale w roli głównej. Ten drugi serial zostanie wyemitowany do końca - finał jest zaplanowany na 15 czerwca.

4. Showrunnerka "Wiedźmina" zaprezentowała ekipę scenarzystów. Prace w writers' roomie "Wiedźmina już ruszyły. W ekipie scenarzystów są osoby, które wcześniej współtworzyły takie seriale, jak "Daredevil", "Jessica Jones" czy "The Originals".

5. Clayne Crawford wyrzucony z "Zabójczej broni". Clayne Crawford został wyrzucony z "Zabójczej broni" po nieprofesjonalnym zachowaniu na planie. Jeśli serial dostanie zamówienie na 3. sezon, rolę Martina Riggsa przejmie inny aktor.

6. "Love Is___" startuje w czerwcu. "Love Is___" to nowy serial telewizji OWN, w którym będziemy oglądać losy pary - Nuri (Michele Weaver) i Yasira (Will Catlett) - na przestrzeni 20 lat. Premiera 19 czerwca.

7. FOX zamawia wampirzy dramat "The Passage". Telewizja FOX zamówiła "The Passage" - serial oparty na książkowej trylogii Justina Cronina. Mark-Paul Gosselaar zagra agenta, chroniącego małą dziewczynkę (Saniyya Sidney z "American Horror Story") poddaną testom na tajemniczego wirusa. To wirus, który może albo wyleczyć wszystkie choroby, albo zakończyć historię rodzaju ludzkiego - tak przynajmniej mówi oficjalny opis, a z książek wiemy, że to się nie skończy dobrze i że to będzie opowieść o wampirach.

the-passage-fox-series-order

8. NBC zamawia dwie nowe komedie. Pierwsza z nich to "I Feel Bad" - Sarayu Blue ("No Tomorrow") gra tutaj Emet, niedoskonałą mamę, szefową, żonę, przyjaciółkę i córkę. W męża głównej bohaterki wciela się Paul Adelstein, a jedną z producentek jest Amy Poehler.

Drugi nowy serial to sitcom "Abby's", w którym Natalie Morales ("Parks and Recreation") gra właścicielkę najlepszego nielicencjonowanego baru w San Diego, gdzie można liczyć na dobre ceny i jeszcze lepsze towarzystwo. Wśród stałych bywalców będzie Neil Flynn z "The Middle". Twórcą serialu jest Josh Malmuth ("New Girl").

ifeelbad579

abbys0567

REKLAMA