Silniki odpalone w pierwszej zapowiedzi "Mayans MC" - spin-offu "Synów Anarchii"

"Mayans MC" (Fot. FX)

Ponad trzy lata od zakończenia "Synów Anarchii" światło dzienne ujrzy jego spin-off. "Mayans MC" opowiadający o tytułowym gangu zadebiutuje jesienią, a na razie mamy pierwszy teaser.

Akcja "Mayans MC" będzie się rozgrywać po wydarzeniach z "Synów Anarchii" i opowie historię członków latynoskiego gangu motocyklowego, który pojawił się wcześniej w 7. sezonie serialu-matki. Głównym bohaterem będzie Ezekiel 'EZ' Reyes (JD Pardo), który po wyjściu z więzienia musi wyrobić sobie pozycję w gangu i przestępczą tożsamość, zapominając o marzeniach i możliwościach, jakie stały przed nim w dawnym życiu.

Pierwszy teaser nie zdradza niczego z fabuły, będąc jednak po szyję zanurzonym w klimacie doskonale znanym fanom "Synów Anarchii". Mamy tu drogę pośród pól usłanych różami i przecinających ją motocyklistów zamieniających wszystko dookoła siebie w pustynię. Do tego hiszpański cover "Paint It Black" i od razu wiadomo, czego można się spodziewać.

Autorami "Mayans MC" są twórca oryginału, Kurt Sutter, oraz Elgin James. W obsadzie znaleźli się jeszcze m.in. Edward James Olmos ("Narcos"), Sarah Bolger ("Counterpart"), Clayton Cardenas ("American Crime"), Richard Cabral ("Lethal Weapon"), Michael Irby ("Taken"), Raoul Trujillo ("Jamestown"), Antonio Jaramillo ("Shades of Blue") i Gino Vento ("The Deuce").

Premiera serialu w telewizji FX jesienią tego roku.

REKLAMA