"Ty" z Pennem Badgleyem będzie u nas na Netfliksie. Zobaczcie polski zwiastun

"Ty" (Fot. Lifetime)

0

Netflix kupił prawa do dystrybucji nowej produkcji telewizji Lifetime, w której dawny Dan z "Plotkary" wciela się w stalkera. Mamy polski zwiastun serialu "Ty".

"Ty" to nowy thriller psychologiczny, którego twórcami są Greg Berlanti i Sera Gamble. Serial, oparty na książce Caroline Kepnes pod tym samym tytułem, to XXI-wieczna historia miłosna, która zadaje pytanie: "Co zrobiłbyś dla miłości?". Kiedy Joe, błyskotliwy właściciel księgarni, spotyka Beck, aspirującą pisarkę, jego odpowiedź staje się jasna: wszystko.

Internet i media społecznościowe pomagają mu zdobyć najbardziej intymne szczegóły z życia dziewczyny i zbliżyć się do niej. Zauroczenie szybko przeradza się w obsesję, a Joe konsekwentnie pozbywa się każdej przeszkody - i osoby - która stanie mu na drodze do celu.

Główne role grają Penn Badgley ("Plotkara") i Elizabeth Lail ("Once Upon a Time"). W obsadzie są także Shay Mitchell, Luca Padovan, Zach Cherry i gościnnie John Stamos. Amerykańską premierę "You" w telewizji Lifetime zaplanowano na 9 września. Polskiej daty na razie nie znamy - nie wiemy, czy serial będzie na Netfliksie od razu czy z opóźnieniem.