10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

FOX skasował "Brooklyn 9-9" i jeszcze dwie komedie. SyFy skasowało "The Expanse". "Rick i Morty" z zamówieniem 4. sezon i dużo, dużo więcej. A oprócz tego "Cobra Kai", "Blindspot", "Manifest" i nie tylko.

1. FOX skasował "Brooklyn 9-9", ale serial ma szansę się uratować. Po pięciu sezonach FOX pozbył się "Brooklyn 9-9". Serial nie miał wysokiej oglądalności, ale ze średnim ratingiem 1,3 wciąż był najchętniej oglądaną komedią tej stacji (jeśli pominąć produkcje animowane). Zaskoczeni są twórcy i aktorzy, których reakcje możecie poczytać tutaj. Ale wciąż jest szansa, że serial uratuje Hulu, tak jak kiedyś "The Mindy Project". Wstępne zainteresowanie przejęciem załogi 99. posterunku wykazały także TBS i Netflix (przy czym ten ostatni jest najmniej prawdopodobny, bo w USA prawa do streamingu "Brooklyn 9-9" ma Hulu).

2. "The Mick" i "The Last Man on Earth" również skasowane. Na tym nie koniec czarnego dnia dla komedii FOX-a: stacja skasowała także "The Last Man on Earth" po czterech sezonach i "The Mick" po dwóch sezonach.

3. Telewizja SyFy skasowała "The Expanse". SyFy postanowiło zakończyć "The Expanse" po trzech sezonach. Producenci planują próbować sprzedać serial innej stacji.

4. NBC zamówiło serial "Manifest". "Manifest" to serialowy thriller w stylu "Lost" - samolot znika z radaru i pojawia się z powrotem wiele lat później. Dla jego pasażerów i załogi nie minął ani jeden dzień, podczas gdy dla ich rodzin i przyjaciół zdążyły upłynąć lata. Serial będzie opowieścią zarówno o losach tych ludzi, jak i o tajemnicy, która za tym wszystkim stoi. Josh Dallas ("Once Upon a Time") wcieli się w analityka wywiadu, który zmaga się z ciężką chorobą syna, jak również z tajemniczym głosem w swojej głowie. Melissa Roxburgh ("Valor") zagra jego siostrę, policjantkę, która znalazła nowy cel w życiu. W obsadzie znajdują się także Athena Karkanis, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina i Parveen Kaur. Twórcą serialu jest Jeff Rake ("The Mysteries of Laura").

manifest067

5. "Cobra Kai" z zamówieniem na 2. sezon. "Cobra Kai", czyli sequel "Karate Kid" stworzony przez YouTube Red, powróci z 10-odcinkowym 2. sezonem w 2019 roku.

6. SyFy podało daty premier swoich seriali, a także ostatniego "Sharknado". 3. sezon "Wynonny Earp" i 4. sezon "Killjoys" wystartują 20 lipca. 19 sierpnia premierę będzie mieć szóste i zarazem finałowe "Sharknado".

7. Amazon wykluczył Jeffreya Tambora z wyścigu o Emmy. Jeffrey Tambor nie zostanie w tym roku zgłoszony przez Amazona do nagród Emmy. Aktor wcześniej został wyrzucony z serialu "Transparent" z powodu oskarżeń o molestowanie seksualne.

8. "Blindspot" powróci z 4. sezonem. NBC zamówiło 4. sezon "Blindspot", mimo że serial po przeniesieniu na piątki ma fatalną oglądalność (rating za ten sezon wynosi 0,7).

9. FOX zamówił 3. sezon "Star". "Star" powróci z 3. sezonem. Muzyczny serial telewizji FOX miał w tym roku słabsze wyniki tylko od "Empire" i "9-1-1".

10. "Rick i Morty" z zamówieniem na 70 odcinków. "Rick i Morty" dostał 4. sezon i dużo, dużo więcej. Telewizja Adult Swim zamówiła od razu 70 odcinków. Reakcję twórców możecie zobaczyć poniżej.

Nothing this big has ever been seen in my shower

Post udostępniony przez Dan Harmon (@danharmon)

REKLAMA