"Unbreakable Kimmy Schmidt" ma niesamowitą listę gości na 4. sezon - zobaczcie zdjęcia

"Unbreakable Kimmy Schmidt" (Fot. Netflix)

0

Busy Philipps, Greg Kinnear, Bobby Moynihan, Amy Sedaris, Zosia Mamet - "Unbreakable Kimmy Schmidt" znów ma fantastyczną obsadę gościnną, i to tylko w pierwszych sześciu odcinkach 4. sezonu.

Przed nami czwarty i zarazem już finałowy sezon "Unbreakable Kimmy Schmidt", którego pierwsza część pojawi się 30 maja na Netfliksie. Zobaczymy w nim Kimmy (Ellie Kemper) w nieco nowej wersji - jako kobietę z wielkiego miasta odnoszącej sukcesy zawodowe w firmie z branży technologicznej. Powrócą także Titus (Tituss Burgess), Lillian (Carol Kane), Jacqueline (Jane Krakowski) i inni bohaterowie poprzednich sezonów.

A oprócz tego jak zwykle nie zabraknie fantastycznych gwiazd gościnnych. Powrócą Jon Hamm jako szalony pastor Wayne, Amy Sedaris jako Mimi, Mike Carlsen jako Mikey, Zosia Mamet jako hipsterka o imieniu Sue i Derek Klena jako Douglas, aka DJ Fingablast. Ten ostatni pojawi się w odcinku z pastorem, w którym poszukiwania DJ-a na wesele przerodzą się w prawdziwe "Making a Murderer".

Do obsady dołączy także Busy Philipps jako Sheba Goodman, córka Artiego Goodmana (Peter Riegert) i zarazem dziedziczka, która musi przekonać rodzinę, że jest wystarczająco stabilna, by móc zarządzać własnymi pieniędzmi. Z kolei Greg Kinnear pojawi się w roli samego siebie i zostanie wplątany w jedną z gierek Titusa, który chce odzyskać Mikeya.

Będzie również duet z "Saturday Night Live" - Bobby Moynihan jako aktywista praw mężczyzn, walczący o dobre imię pastora Wayne'a, oraz Aidy Bryant jako była dziewczyna pastora, kompletna ignorantka, która była z nim cały czas kiedy więził Kimmy i jej koleżanki.

kimmy-schmidt01

kimmy-schmidt02

kimmy-schmidt03

kimmy-schmidt04

kimmy-schmidt05

kimmy-schmidt06

kimmy-schmidt07

kimmy-schmidt08

kimmy-schmidt09